Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

BK «Jelgava/LLU» izcīna otro uzvaru

Ilze Knusle
Šovakar Hanzas vidusskolas zālē BK «Jelgava/LLU» aizvadīja Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēli, kurā ar rezultātu 82:69 pieveica «RSU» basketbolistus.

Spēles pirmajā pusē rezultāts uz tablo bija diezgan līdzīgs – pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 22:17 jelgavnieku labā, bet puslaika pārtraukumā komandas devās ar viena precīza metiena starpību – 39:37 mājinieku labā. Arī trešā ceturtdaļa bija līdzīga, tomēr nedaudz veiskmīgāka jelgavniekiem – tā noslēdzās ar 57:58 mūsu komandas labā. Un tikai spēles pēdējā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās atrauties un spēli noslēgt ar 13 punktu pārsvaru – 69:82.

Mūsu komandas rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Armands Seņkāns, 13 punktus guva Uldis Feldmanis, bet pa 11 punktiem – Tomam Bitītim un komandas kapteinim Salvim Mētram. Savukārt pretinieku rindās 30 punktus mūsu grozā sameta Rihards Ginters.

«Spēles sākumā iemetām savus brīvos metienus un rezultāts mūs apmierināja. Otrajā ceturtdaļā atslābinājāmies, un pretinieki mūs par to sodīja. Trešajā ceturtdaļā saņēmāmies un rezultātu izlīdzinājām, un ceturtajā ceturtdaļā jau vairs nekas cits neatlika, kā cīnīties līdz galam un uzvarēt,» spēles gaitu portālam www.jelgavasvestnesis.lv raksturo BK «Jelgava/LLU» galenais treneris Gatis Justovičs. Viņš norāda, ka komanda trīs ceturtdaļas nospēlēja labi aizsardzībā, un tas arī galvenokārt ir uzvaras pamatā – otrajā puslaikā ielaisti tikai 30 punkti, kas ir labs rādītājs. «Man, protams, ne pārāk patīk fakts, ka pretinieku komandā viens spēlētājs guva 30 punktus, bet viņš ir meistarīgs un ar to saskaras visas komandas. Svarīgākais ir tas, ka viens spēlētājs spēli nevar uzvarēt, pat ja iemet 50 punktus,» vērtē treneris, papildinot, ka BK «Jelgava/LLU» spēles uzvar ar smagu cīņu, sākot no aizsardzības.

Nākamā spēle BK «Jelgava/LLU» būs 19. oktobrī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret «Biznesa augstskolu «Turība»».

Foto: Raimonds Subatovičs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti