Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Arī Ķīnā 5. vieta

Ilze Knusle-Jankevica
3x3 basketbola komanda «Rīga Ghetto Basket» ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā dalību «Challenger» sērijas turnīrā Ķīnas pilsētā Handžou noslēguši 5. vietā.

Mūsu komanda turnīrā bija izlikta ar 2. numuru. Grupas turnīrā latvieši pārspēja divas Ķīnas komandas – ar 22:15 uzvarēta vienība «Dongguan MC» un ar 22:11 – «Zhejiang AJRCB». Turnīra ceturtdaļfinālā piedzīvots zaudējums ar 12:21 komandai no Kanādas. Līdz ar to turnīra kopvērtējumā mūsu komandai ir 5. vieta. «Tā kā 3x3 basketbols ir olimpiskais sporta veids, konkurence ir augusi. Savukārt mēs paši varbūt esam nelielā bedrē pēc nometnes, jo īsti nesanāca atvilkt elpu – visu laiku esam ceļā. Mājās neesam bijuši jau mēnesi. Arī tagad – šovakar ieradīsimies Rīgā, bet jau piektdien jādodas prom,» komandas sniegumu vērtē E.Krūmiņš. Tāpat komanda nedaudz zaudējusi pārliecību un cer uz sportiskās veiksmes drīzu atgriešanos.

Komandā spēlēja Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un E.Krūmiņš.

Šajā nedēļas nogalē komanda startēs turnīrā Horvātijā, savukārt jūnija pēdējās dienās Latvijas izlase – 2017. gada Eiropas čempionvienība – Francijas pilsētā Puatkē piedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā (finālturnīrs septembra vidū notiks Bukarestē), informē Latvijas basketbola savienība.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Latvijas komanda pagājušajā nedēļā Pasaules kausa izcīņā Filipīnās izcīnīja 5. vietu.

Foto: no komandas arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti