Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 14 °C Mērens vējš, 7.9 m/s no R-DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

3x3 basketbolisti iegūst ceļazīmes uz turnīru Prāgā

Ilze Knusle
Noslēdzies FIBA 3x3 basketbola pasaules tūres kvalifikācijas turnīrs «Belgrade Challenger», kas norisinājās Serbijas galvaspilsētā Belgradā. Abas Latvijas komandas, kuru sastāvos ir Jelgavas basketbolisti, ieguva ceļazīmi uz pasaules tūres posmu Prāgā, Čehijā, 3. un 4. augustā.

Abas Latvijas komandas – «Riga Ghetto» ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā un «Ventspils Ghetto» ar BK «Jelgava/LLU» spēlētāju Armandu Seņkānu sastāvā – turnīrā izstājās pusfinālā, piekāpjoties mājinieku komandām. Tā kā abas mūsu komandas spēlēja vienā apakšgrupā un savstarpējā spēlē pārāki bija ventspilnieki, viņiem turnīrā par vienu izcīnītu uzvaru vairāk un 3. vieta, bet otrai Latvijas komandai – 4. vieta. «Patiesībā pret mūsējiem apakšgrupas turnīrā varējām spēlēt brīvi, jo nasta no pleciem bija nost – tobrīd jau zinājām, ka abas komandas tiks ceturtdaļfinālā. Tomēr mums uzvara bija vajadzīga, lai nākamajā kārtā iegūtu nosacīti vājākus pretiniekus. Spēle bija fiziska, neko neatdevām – ne vieni, ne otri, jo, kā saka, laukumā draugu nav. Spēlēt bija interesanti, jo trenējamies kopā un zinām visas pretinieku sadarbības, tāpēc šajā spēlē vairāk bija jāimprovizē. Šoreiz nedaudz labāki bijām mēs,» par spēli pret otru Latvijas komandu stāsta A.Seņkāns.

Finālā tikās divas serbu komandas, un «Zemun» (pusfinālā pārspēja E.Krūmiņa pārstāvēto komandu ar 20:16) ar 21:16 uzveica «Novi Sad» (pusfinālā ar 21:15 pārspēja A.Seņkāna pārstāvēto komandu). Ņemot vērā, ka abām Serbijas komandām jau bija nodrošinātas vietas pasaules tūres Prāgas posmā, tad abas ceļazīmes saņēma Latvijas 3x3 basketbolisti, informē organizācija «Ghetto games».

Foto: Nauris Miezis

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti