Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

Vairākās vietās pilsētā mainīts atļautais stāvēšanas laiks

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairākās vietās Jelgavā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas – mainīts atļautais stāvēšanas laiks, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība». Autovadītāji aicināti būt uzmanīgi un ņemt vērā izmaiņas.

«Pilsētsaimniecība» norāda, ka izmaiņas veiktas saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem.

Stāvlaukumā pie pirmsskolas izglītības iestādes «Kamolītis» Meiju ceļā 31, iebraucot no Satiksmes ielas, mainīts laiks, kurā var stāvēt bez stāvēšanas laika ierobežojumiem. Iepriekš ceļa zīmē norādītais darbības laiks bija no pulksten 7 līdz 19, bet šobrīd – no pulksten 5 līdz 19. Tāpat izveidotas vietas, kur automašīnas var novietot bērnudārza «Kamolītis» darbinieki.

Pie Pirmsskolas izglītības iestādes «Zemenīte» ieejas Ausekļa ielā, posmā no Blaumaņa ielas līdz Uzvaras ielai, uzstādīta ceļa zīme «Stāvvieta» un papildzīme, kas nozīmē – laikā no pulksten 7 līdz 9 tajā automašīnu var atstāt maksimums uz 30 minūtēm.

Akadēmijas ielas posmā no Driksas ielas līdz Lielajai ielai, lai nodrošinātu iespēju aptiekas un apkārtējo iestāžu klientiem novietot automašīnu, ieviests stāvēšanas laika limits – tur automašīnu var atstāt uz laiku līdz 2 stundām.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru