Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Vairākās vietā pilsētā ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas

Ritma Gaidamoviča
Saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas lēmumiem Akadēmijas ielā, Cukura ielā, Krišjāņa Barona ielā, Strautu ceļā, Rogu ceļā un Bērzu ceļā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība».

Lai uzlabotu Akadēmijas ielas caurbraucamību, Akadēmijas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Ūdens ielai labajā brauktuves pusē (gar LLU Meža fakultāti) vairs nav atļauts apstāties. Ir demontēta papildzīme Nr.849, kas atradās zem ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» un noteica konkrētu laiku, kurā šajā ielas pusē nedrīkstēja apstāties.  

Satiksmes izmaiņas veiktas arī Cukura, Pļavu un Peldu ielu krustojumā – Cukura iela tagad visā ielas garumā ir noteikta par galveno ceļu. Attiecīgi autovadītājiem, kuri pārvietojas pa Pļavu un Peldu ielu, jādod ceļš autovadītājiem, kas pārvietojas pa Cukura ielu. Lai pievērstu autovadītāju uzmanību šīm izmaiņām, uz laiku Cukura ielā ir uzstādītas pagaidu brīdinājuma ceļa zīmes par satiksmes organizācijas izmaiņām.

  

Krišjāņa Barona ielā no Pulkveža Brieža ielas līdz iebraucamajam ceļam starp Lielās ielas 24. un 22.a namu uzstādītas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» Jelgavas Svētās Annas baznīcas pusē. Brauktuves otrā pusē turpmāk būs aizliegts apstāties 25 metru garumā no K.Barona ielas un Pulkveža Brieža ielas krustojuma. Izmaiņas veiktas, lai veicinātu K.Barona ielas caurbraucamību.

 

Strautu ceļa krustojumā ar Kalnciema ceļu, Rogu ceļa krustojumā ar Kalnciema ceļu, Bērzu ceļa krustojumā ar Klijēnu ceļu un Bērzu ceļa krustojumā ar Strautu ceļu ir uzstādītas ceļa zīmes «Maksimālā ātruma ierobežojuma zona – 30 km/h» un «Maksimālā ātruma ierobežojuma zonas beigas – 30 km/h». Turpmāk Strautu ceļā, Rogu ceļā un Bērzu ceļa posmā no Klijēnu ceļa līdz Strautu ceļam, kā arī to piegulošajās ielās atļautais braukšanas ātrums būs 30 kilometri stundā.

  

Bet iebraucamajā ceļā starp Vecpilsētas ielas 17. un Krišjāņa Barona ielas 48. namu abās brauktuves pusēs 50 metru garumā šonedēļ tiks uzstādītas ceļa zīmes, kas aizliedz apstāties. Šādas satiksmes organizācijas izmaiņas tiks ieviestas, jo šobrīd ielas malās novietotās automašīnas apgrūtina piebraukšanu pie nekustamajiem īpašumiem Vecpilsētas ielā 15, 17, 19, 21.

Foto: «Pilsētsaimniecība»

Viedokļi

Pievienot komentāru