Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Uzsāk Salu tilta remontu; jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

www.jelgavasvestnesis.lv
No šodienas, 26. jūnija, tiek pakāpeniski ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas, lai uzsāktu Salu tilta pārbūves 2. kārtas pirmo etapu, informē Rīgas domes Satiksmes departaments. Autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) pieļauj, ka Salu tilta remontdarbi var radīt nelielas nobīdes no grafika JAP izpildītajiem reisiem uz Rīgu un atpakaļ uz Jelgavu.

JAP pārstāvis Gatis Dūmiņš skaidro, ka šobrīd vēl nav iespējams pateikt, vai Salu tilta remontdarbi radīs būtiskas problēmas JAP reisu izpildē uz Rīgu. «Gan mūsu mikroautobusi, gan lielas ietilpības autobusi iekļausies kopējā plūsmā, un viss ir atkarīgs no satiksmes intensitātes konkrētajā laikā. Pieļaujam, ka kādu minūti sabiedriskais transports var kavēt. Taču mūsu novērojumi jau iepriekšējā Salu tilta remonta laikā liecina, ka kavējumi nebija lieli un mums nevajadzēja veikt kardinālas izmaiņas reisu izpildē,» stāsta G.Dūmiņš.

Satiksmes ierobežojumi sākotnēji tiks ieviesti posmā no satiksmes pārvada pār Lucavsalu līdz Bauskas ielai, būvdarbi tiks uzsākti no brauktuves vidus, satiksmi nodrošinot divās braukšanas joslās katrā virzienā. Autovadītājiem jārēķinās, ka satiksme uz tilta būs ierobežota un atļautais braukšanas ātrums samazināts līdz 50 kilometriem stundā.

Pārbūves laikā demontēs pārvadu segumu, izbūvēs nolietotās hidroizolācijas, atjaunos laiduma konstrukciju betona virsmas, kā arī pastiprinās laiduma konstrukcijas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru