Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Tušķos asfaltē rotācijas apli; ar sastrēgumiem jārēķinās visu dienu

Ritma Gaidamoviča
Saistībā ar rotācijas apļa asfaltēšanu Tušķos šorīt izveidojies pamatīgs sastrēgums virzienā no Dobeles – «korķī» bija jāstāv līdz pat pus stundai, lai izbrauktu apli. Satiksmes kustību regulēja luksofors.

«Rotācijas apļa asfaltēšanu bijām iecerējuši sākt jau vakar, bet tehnisku ķibeļu dēļ tas nesanāca. Lai iekļautos termiņos, mums šorīt bija jāsāk strādāt pēc iespējas ātrāk. Sākām jau pirms pulksten 8 un diemžēl tas sakrīt ar laiku, kad daudzi dodas uz darbu un skolu. Būvdarbu vietā ir reversā kustība – satiksmi regulē luksofors,» stāsta «Ceļu būvniecības sabiedrības «Igate»» būvdarbu vadītājs Raitis Vilners, piebilstot, ka asfaltēšanas darbi notiks visu dienu un arī pēc darba laika, kad satiksme ir intensīvāka, jārēķinās ar papildu laiku ceļā.

Virzienā no Jelgavas uz Dobeli gaidīšanas laiks sastrēgumā šorīt bija krietni mazāks. Uz jautājumu, kāpēc sastrēguma brīdī uzņēmuma darbinieki, redzot situāciju, neiesaistījās satiksmes plūsmas regulēšanā, R.Vilners atbild: «Tas izveidojās strauji un vienā brīdī, kad, paralēli mūsu darbībām, vēl satiksmi palēlināja vilciens – dzelzceļa pārbrauktuve tika aizvērta un mašīnas stājās rindā. Kad dzelzecļa pārbrauktuve atvērās, sastrēgums jau acīmredzot bija pamatīgs. Jāatzīst, ka, iespējams, mēs nepaspējām šoreiz laikus noreaģēt. Dienas gaitā cītīgāk sekosim līdzi satiksmes plūsmai un nepieciešamības gadījumā plūsmu regulēs mūsu darbinieki.»

SIA «Jelgavas autobusu parks» informē, ka līdz ar sastrēgumu, kavējas arī pilsētas sabiedriskais transports.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru