Meklēšanas forma

Apmācies -1 °C Mērens vējš, 6 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Svētku laikā pilsētā būs satiksmes ierobežojumi

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts svētku pasākumu laikā, 18. novembrī, vairākās pilsētas vietās jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem – vietām satiksme būs īslaicīgi slēgta, kā arī būs noteikti automašīnu apstāšanās aizliegumi.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» norāda, ka no pulksten 16 līdz 20 satiksme tiks slēgta Lielās ielas posmā no Pasta salas līdz Uzvaras ielai. Savukārt no pulksten 16 līdz 21 – Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras līdz Pasta ielai. Bet iebrauktuve gar Hercoga Jēkaba laukumu pie restorāna «Parks» un daudzdzīvokļu namiem jelgavniekiem nebūs pieejama jau no pulksten 11 līdz 22.

Lielās ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Cukura ielai un Rīgas ielas posmā no Cukura ielas līdz Kalnciema šosejai, kā arī Jāņa Čakstes bulvārī un Ūdens ielā jelgavniekiem jārēķinās ar slēgtu satiksmi no pulksten 19.30 līdz 20.30. Šajā laikā tiks slēgta satiksme arī Pilssalas ielā. Laikā no pulksten 18 līdz 20.30 nebūs izbraucama arī Peldu iela.

Bet gājējiem jārēķinās ar ierobežojumiem uz Mītavas tilta – tas nebūs pieejams no pulksten 19.30 līdz 20.20. Ūdens transporta cienītājiem jāņem vērā, ka šajā laikā būs slēgts Lielupes posms no tilta līdz Pasta salas peldētavai.

Svētku uguņošanas apmeklētājiem tiks nodrošinātas autostāvvietas Sporta ielā, aiz Jelgavas pils, Vecajā ceļā 1A, Garozas ielā, Skautu ielā pie Jelgavas ledus halles, Brīvības bulvārī un Lāčplēša ielā pie Zemgales Olimpiskā centra. Ņemot vērā lielo cilvēku pieplūdumu uguņošanas laikā, lai neapgrūtinātu satiksmi pilsētas centrā, iedzīvotāji aicināti uz uguņošanu doties kājām.

Šogad uguņošana notiks no Lielupes promenādes un iedzīvotāji aicināti to vērot no Pasta salas un Lielupes tilta.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti