Meklēšanas forma

Apmācies 1 °C Mērens vējš, 6.8 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Slēgts Jāņa Čakstes bulvāris

www.jelgavasvestnesis.lv
No šodienas posmā no Lielās ielas līdz LLU Sporta namam autotransporta satiksmei slēgts J.Čakstes bulvāris – tur tiks uzsākti gatavošanās darbi Ledus skulptūru festivālam. Šorīt līdz ar J.Čakstes bulvāra slēgšanu lēnāka satiksme ir Lielajā ielā, informē Pašvaldības operatīvās informācijas centrs. Autovadītājiem jārēķinās, ka J.Čakstes bulvāra posms būs slēgts līdz 12. februārim.

Tāpat posmā no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim slēgta Raiņa, Ūdens un Driksas iela. Jelgavnieki, kas dzīvo Raiņa ielā, lai piekļūtu mājoklim, aicināti izmantot Elektrības ielu, savukārt pārējiem satiksmes ierobežojumu zonā dzīvojošajiem piekļuve mājokļiem tiks nodrošināta. Jāpiebilst, ka gājēju kustība satiksmes ierobežojumu zonā 7. un 8. februārī būs atļauta, bet Ledus skulptūru festivāla laikā teritorija J.Čakstes bulvārī būs nožogota – tā ir viena no šāgada festivāla norises vietām.

Jāatgādina, ka Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbojas ar navigācijas lietotni «Waze», kurā būs pieejama arī karte ar iezīmētiem satiksmes ierobežojumiem Starptautiskā ledus skulptūru festivāla norises laikā, no 9. līdz 11. februārim, un stāvlaukumiem Jelgavā. Autovadītāji tiešsaistē varēs saņemt satiksmes informāciju, lai efektīvāk varētu plānot savu maršrutu.

Foto: JV

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja WONDER_WHY attēls

Saspiedušies ar savām skulptūrām. Nevis pilsēta izaugsmei, bet pilsēta ar bardaku.
Lietotāja Sandra attēls

Vai tiešām ir tik gruti izturēt tās dažas dienas?Nekas ārkārtējs taču nav noticis.Bet ir jau tādi cilvēki,kas bez mašīnas pāris soļu paspert nevar.Uztverat to pozitīvāk.Pastaiga svaigā gaisá nāks par labu un aizslēgtā iela netraucēs.Būsim taču kaut nedaudz pozitīvāki pret mākslu.
Lietotāja viņa attēls

Forši,bērnu uz skolu no rīta nevaru aizvest,jo redz viss aizslēgts.Stāvam korķos un kavē visi visu.
Lietotāja Kate attēls

Apsveicu ar bardaka iestāšanos.
Lietotāja Māra attēls

Cik var ņemties. "J. Čakstes bulvārī būs gan ledus skulptūras, gan lielā skatuve. Apskatieties taču plānā , ir 3 norises vietas: Pasta sala, J. Čakstes bulvāris un Hercoga Jēkaba laukums.

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti