Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Slēgs Tērvetes ielas posmu; autobusu pieturas pārvietotas

www.jelgavasvestnesis.lv
No 23. augusta, pulksten 8 līdz 3. septembrim satiksmei tiks slēgts Tērvetes ielas posms no Rūpniecības līdz Salnas ielai. Autovadītāji aicināti ievērot izvietotās ceļa zīmes un izmantot apbraucamo ceļu. SIA «Jelgavas autobusu parks» informē, ka tiks slēgtas autobusu pieturas «Rūpniecības uz Tērvetes ielas» abos virzienos, izveidojot jaunas pagaidu autobusa pieturas, bet 2., 9., 12., 12A., 14., 14A un 16 maršruta autobusi slēgto Tērvetes ielas posmu apbrauks pa tuvākajām ielām.

Satiksmes organizācijas izmaiņas noteiktas, jo Tērvetes ielā starp 70. un 72. namu tiks veikta pazemes komunikāciju izbūve. Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka autovadītāji slēgto ceļa posmu aicināti apbraukt pa Rūpniecības ielu, Lietuvas šoseju, Viskaļu ielu, Ruļļu ielu un Salnas ielu.

Iedzīvotājiem jārēķinās, ka remontdarbu laikā būs slēgtas autobusu pieturas «Rūpniecības uz Tērvetes ielas» abos virzienos. 2., 9., 12., 12.A, 14., 14.A un 16 maršruta autobusi slēgto Tērvetes ielas posmu apbrauks pa tuvākajām ielām. Pagaidu autobusu pieturas tiks izveidotas Tērvetes ielā pirms krustojuma ar Kastaņu ielu, braucot virzienā uz centra pusi, un Vīgriežu ielā aiz krustojuma ar Tukuma ielu, braucot virzienā uz Svētes pusi.

 

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja liinux attēls

Tā arī ir izdarīts! Pusjelgavas izbraukāju , lai saprastu kā tikt uz kapiem.
Lietotāja Greex attēls

Kārtējā "plānošana" Jelgavas stilā - rakšana notiks mazā posmā, kuru var apbraukt pa Rūpniecības-Vīgriežu-Kastaņu vai Kārklu ielām, bet zīmes tiks saliktas tā, lai dzītu vadītājus apkārt cauri puspilsētai.

Pievienot komentāru