Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. JanvārisVārda dienu svin: Tenis, Dravis

Sestdien – būtiski satiksmes ierobežojumi centrā un Pārlielupē

​ www.jelgavasvestnesis.lv
Bērnu tautas deju festivāla «Latvju bērni danci veda» gaitā šosestdien, 2. jūnijā, autovadītājiem jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem pilsētas centrā un Pārlielupē.

No pulksten 10 līdz 15.30 satiksmei būs slēgta Krišjāņa Barona iela posmā no Pasta līdz Uzvaras ielai. Tāpat autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem festivāla dalībnieku gājiena gaitā. Gājiens pulksten 16 sāksies no Jāņa Čakstes bulvāra un Lielās ielas krustojuma, tālāk virzoties pa Lielo ielu, Rīgas ielu, Brīvības bulvāri un Lāčplēša ielu un noslēdzoties pie Zemgales Olimpiskā centrā. Satiksme gājiena maršrutā – no J.Čakstes bulvāra un Raiņa ielas krustojuma līdz Lāčplēša un Kronvalda ielas krustojumam – būs slēgta līdz pulksten 17.30.

Jāpiebilst, ka 2. jūnijā būs aizliegts novietot automašīnas Pasta ielā pie Raiņa parka, J.Čakstes bulvāra posmā no Raiņa līdz Lielajai ielai, kā arī K.Barona ielas posmā no Pasta līdz Uzvaras ielai.

Jāatgādina, ka festivāla centrālais notikums – lielkoncerts – pulksten 18 notiks Zemgales Olimpiskajā centrā, bet no pulksten 11 līdz 15 Raiņa parkā, laukumā pie kultūras nama galvenās ieejas un pils saliņā deju kolektīvu sniegumu varēs vērot ielu koncertos. Visus festivāla pasākumus bez maksas var apmeklēt ikviens interesents.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti