Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Sestdien autobusi un vilcieni kursēs kā darbdienā

Ritma Gaidamoviča
30. aprīļa darbdiena, kas iekrīt pirmdienā starp brīvdienu 29. aprīlī un svētku dienu 1. maijā, no valsts budžeta finansētajās valsts pārvaldes iestādēs ir pārcelta uz šo sestdienu, 21. aprīli. Līdz ar to autobusi un vilcieni 21. aprīlī kursēs kā darbdienā, bet pirmdien, 30. aprīlī, kā arī 1. un 4. maijā pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas grafika.

Izmaiņas nosaka Ministru kabineta rīkojums «Par darba dienas pārcelšanu 2018. gadā», informē Labklājības ministrija. Rīkojumā visām pašvaldībām, komersantiem un organizācijām, nosakot darba un atpūtas laiku, ieteikts ievērot attiecīgo darbdienas pārcelšanu.

SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) pārstāvis Gatis Dūmiņš norāda, ka saistībā darbdienas pārcelšanu pilsētas sabiedriskais transports un arī starppilsētu reisi, kurus apkalpo JAP, 21. aprīlī kursēs pēc darbdienas grafika, bet pirmdien, 30. aprīlī, pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustību saraksta. Detalizēta informācija par reģionālās nozīmes starppilsētu maršrutu reisu izpildi pieejama JAP mājaslapā www.jap.lv.

AS «Pasažieru vilciens» informē, ka arī vilcieni 21. aprīlī kursēs atbilstoši darbdienas sarakstam, līdz ar to šajā dienā būs derīgas mēneša darbdienu biļetes. Savukārt 30. aprīlī vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika un mēneša darbdienu biļetes nebūs derīgas. Ar papildu informāciju var iepazīties mājaslapā www.pv.lv.

Jāpiebilst, ka arī 1. un 4. maijā JAP pilsētas autobusi kursēs pēc svētdienas grafika. Ar izmaiņām starppilsētu maršrutos var iepazīties mājaslapā www.jap.lv. Arī vilcieni kursēs, ievērojot brīvdienu kustību sarakstu; informācija – mājaslapā www.pv.lv.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru