Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

Satiksmes ierobežojumi Rudens gadatirgus laikā

www.jelgavasvestnesis.lv
21. septembrī no pulksten 10 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā notiks Rudens gadatirgus. Iedzīvotāji aicināti ņemt vērā, ka pasākuma laikā pasākuma norises vietā un tā apkārtnē noteikti satiksmes ierobežojumi.

Pilsētas pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» norāda, ka no šodienas līdz 21. septembra pulksten 15 ar slēgtu satiksmi jārēķinās Krišjāņa Barona ielas šķērsielā pie Hercoga Jēkaba laukuma. Tāpat iedzīvotājiem, izņemot tirgotājus, 21. septembrī no pulksten 8 līdz 15 liegta iebraukšana Krišjāņa Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai. Tāpat jāņem vērā, ka šajā ceļa posmā jau no šodienas pulksten 16 līdz 21 aizliegts apstāties un stāvēt.

Jāatgādina, rudens gadatirgū savu produkciju, sākot no dažādiem pārtikas gardumiem līdz apģērbiem rudens sezonai un dārza un mājsaimniecības dekoriem, piedāvās ap simts mājražotāju, mazdārziņu saimnieku, mazo uzņēmēju, amatnieku un citu tirgotāju. Viņu vidū – arī kalējs no Lietuvas, stādaudzētava «Liepas» no Dobeles, keramikas tirgotāji, no dažādām Latvijas ogām darinātu vīnu ražotāji, medus tirgotāji, kūpinājumu meistari, koka izstrādājumu darinātāji un citi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja kk attēls

Forši. Atkal viss būs pa lēto ......

Pievienot komentāru