Meklēšanas forma

Skaidras debesis 22 °C Vēja vēsma, 1.3 m/s no R-ZR
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

Pusmaratona laikā būs izmaiņas autobusu kustībā

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdien, 14. jūlijā, Jelgavas nakts pusmaratona norises laikā jelgavniekiem un pilsētas viesiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Tiks slēgti vairāku ielu posmi un līdz ar to pārceltas pieturas un mainīti dažu autobusu maršruti, informē SIA «Jelgavas autobusu parks».

2. autobusa reiss pulksten 22.17 maršrutā Svēte–Centrs un 9. maršruta autobusa reiss pulksten 21.42 maršrutā Baložu kapi–Centrs kursēs līdz autobusu pieturai «Svētes iela» Mātera ielā.

15. autobusa reiss, kas dodas maršrutā Satiksmes ielas pasts–6. vidusskola–Cukurfabrikas stacija pulksten 21.56 no Satiksmes ielas uz Pārlielupi slēgtos ielu posmus apbrauks pa Dobeles šoseju, Dambja ielu, Sarmas ielu, Raiņa ielu, Mātera ielu, Rūpniecības ielu, Lietuvas šoseju, Aizsargu ielu, autoceļu A8, Garozas ielu un Rīgas ielu. Tālāk autobuss turpinās ceļu pēc ierastā maršruta. Saistībā ar papildu pavadīto laiku ceļā autobuss Pārlielupē ieradīsies ar 15–20 minūšu kavēšanos. Arī reiss pulksten 22.25 no autobusu pieturas «Cukurfabrikas stacija» aties ar 15–20 minūšu kavēšanos. Slēgtos ielu posmus virzienā no Pērnavas uz Satiksmes ielu sabiedriskais transports apbrauks pa Pumpura ielu, Aviācijas ielu, Garozas ielu, autoceļu A8, Aizsargu ielu, Miera ielu, Lietuvas šoseju, Rūpniecības ielu, Mātera ielu, Raiņa ielu, Sarmas ielu, Dambja ielu, Lielo ielu un Dobeles šoseju. 15. autobusa maršrutā tiks slēgtas autobusu pieturas «Pils Zaļā aptieka», «Mātera uz Lielās», «Centrs», «Jelgavas pils» uz Lielās ielas, «Garozas iela», «Kalnciema ceļš», «Valdeka», «Strazdu iela», «Pērnavas iela» uz Rīgas ielas, «Uzvaras iela», «Tirgus», «Larelini» un «Zvejnieku iela».

22. autobuss, kas pulksten 22.28 dosies maršrutā Dzelzceļa stacija–Asteru iela, slēgtos ielu posmus apbrauks pa Raiņa ielu, Sarmas ielu, Dambja ielu, Lielo ielu, Dobeles šoseju un Satiksmes ielu, tālāk virzoties pa ierasto maršrutu. 22. maršrutā tiks slēgtas autobusu pieturas «Banka», «Uzvaras iela», «Tirgus», «Larelini» un «Zvejnieku iela».

Jāatgādina, ka sestdien no pulksten 15 līdz 1.15 būs slēgta kustība Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai. Bet no pulksten 18 līdz 1.15 – Pilssalas ielā un Pasta salā. Tāpat no pulksten 20.45 līdz 1.15 tiks slēgtas visas ielas, kur paredzēta pusmaratona distance. Autovadītājiem jārēķinās ar plašiem satiksmes ierobežojumiem: vietām tā būs slēgta, bet vietām būs automašīnas stāvēšanas aizliegumi. Jāpiebilst gan, ka pasākuma apmeklētāju ērtībai tiks nodrošināti papildu stāvlaukumi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti