Meklēšanas forma

Apmācies -12 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Piektdien un sestdien būs satiksmes ierobežojumi Krišjāņa Barona ielā

Ritma Gaidamoviča
Sestdien, 22. septembrī, Hercoga Jēkaba laukumā notiks Baltu vienības dienas pasākumi. Iedzīvotājiem jārēķinās, ka jau no rītdienas, 21. septembra, pulksten 15 ir noteikti satiksmes ierobežojumi Krišjāņa Barona ielā: nedrīkstēs apstāties un novietot automašīnas K.Barona ielas posmā no Pasta līdz Uzvaras ielai un aizliegts iebraukt iebrauktuvē uz Hercoga Jēkaba laukumu gar restorānbāru «Parks».

Jelgavas pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka jau, gatavojoties pasākumam, no piektdienas, 21. septembra, autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām Hercoga Jēkaba laukuma un Jelgavas kultūras nama apkārtnē. Proti, no 21. septembra pulksten 15 līdz 22. septembra pulksten 15 ir aizliegts stāvēt K.Barona ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai un aizliegts iebraukt šķērsielā no K.Barona ielas līdz Hercoga Jēkaba laukumam.

Baltu vienības dienas pasākuma apmeklētāji sestdien, 22. septembrī, aicināti izmantot stāvlaukumu Vecajā ceļā (pļavā pretī Jelgavas pilij), aiz Jelgavas pils un Pilssalas ielā pretī iebrauktuvei uz Pasta salu (adrese – Pilssalas iela 1).

«Pilsētsaimniecība» lūdz autovadītājus ievērot izvietotās ceļa zīmes.

Kolāža: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti