Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Pārcelta sabiedriskā transporta pietura «Tušķi GP» (papildināta)

Ritma Gaidamoviča
Tušķos turpinās rotācijas apļa izbūve un reģionālā autoceļa Jelgava–Tukums rekonstrukcija. Lai netraucētu darbiem, šonedēļ ir pārcelta pagaidu autobusa pietura pilsētas sabiedriskā transporta galapunkts «Tušķi GP» un pietura «Tušķi» uz vietu, kur tās atradīsies pastāvīgi – uz Tukuma ceļa pēc rotācijas apļa Tukuma virzienā. Tikai 13. un 14. septembrī rotācijas apļa asfaltēšanas laikā abas pieturas tiks pārceltas un atradīsies uz ceļa Jelgava–Dobele aptuveni 300 metrus no jaunizbūvētā rotācijas apļa Dobeles virzienā.

SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) pārstāvis Gatis Dūmiņš skaidro, ka autobusu pieturvieta «Tušķi GP» šobrīd ir uzstādīta uz ceļa virzienā no Tukuma uz Jelgavu pirms jaunizveidotā rotācijas apļa. «Pilsētas sabiedriskais transports, braucot no Jelgavas, pagriežas Dobeles virzienā un gar Aizupes pamatskolu, kur šobrīd noteikta vienvirziena kustība, izbrauc uz Tukuma ceļa, kur pirms rotācijas apļa atrodas jaunā pietura. Jāpiebilst, ka arī pēc būvdarbu pabeigšanas pietura atradīsies tieši šajā vietā, taču tajā vēl ir jāveic labiekārtošanas darbi,» stāsta G.Dūmiņš, piebilstot, ka pietura «Tušķi» uzstādīta pretējā ceļa pusē pirms rotācijas apļa. G.Dūmiņš norāda, ka 13. un 14. septembrī abas sabiedriskā transporta pieturvietas asfaltēšanas darbu laikā tiks pārceltas uz ceļa Jelgava–Dobele aptuveni 300 metrus no jaunizbūvētā rotācijas apļa Dobeles virzienā.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka ceļa pārbūvi veic SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»». Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansētā projekta cena ir 4,8 miljoni eiro ar PVN. Projekta gaitā paredzēts izbūvēt rotācijas apli Tušķos, pārbūvēt tiltu pār Auci un atjaunot ceļa segumu, ieklājot jaunu asfaltu. Tāpat tiks izbūvēta ūdens novades sistēma, atjaunots ceļa apgaismojums un sabiedriskā transporta pieturvietas, informē VAS «Latvijas Valsts ceļi».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti