Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

No novembra mainīts atiešanas laiks 5. un 25. autobusa reisiem

www.jelgavasvestnesis.lv
SIA «Jelgavas autobusu parks» (JAP) informē, ka no 1. novembra pilsētas nozīmes 5. autobusa maršrutā Blukas–Bērzu kapi 15 reisiem mainīts izbraukšanas laiks vidēji par 5–15 minūtēm, savukārt 25. maršruta autobusam tiek atklāti divi jauni reisi – pulksten 7.39 Meiju ceļš–Satiksmes iela (pasts)–6. vidusskola un pulksten 8.10 6. vidusskola–Satiksmes iela (pasts). Abi reisi tiks izpildīti darba dienās.

Kā skaidro JAP Pārvadājumu nodaļas vadītājs Gatis Dūmiņš, izmaiņas reisos veiktas, ņemot vērā Jelgavas 6. vidusskolas skolēnu vecāku lūgumu: «Maršrutā Blukas–Bērzu kapi reisu atiešanas laiks mainīts, pielāgojot to 6. vidusskolas stundu sarakstam, lai skolēni pēc mācībām ērtāk varētu nokļūt mājas.»

«Jelgavas Vēstnesis» jau rakstīja, ka no 2. septembra JAP nodrošina papildreisu 25. autobusa maršrutā Meiju ceļš–Satiksmes iela (pasts)–6. vidusskola, kas pēc Jelgavas skolu tīkla reorganizācijas skolēniem ļauj ērtāk nokļūt savā izglītības iestādē pirms mācību stundu sākuma. Speciāli skolēnu pārvadājumiem izveidotais papildu reiss kursē no Satiksmes ielas mikrorajona līdz Loka maģistrālei un atvieglo skolēnu nokļūšanu 4. vidusskolā, pamatskolā «Valdeka»-attīstības centrā un 6. vidusskolā. «Kopš septembra šo papildreisu izmanto ap 50 pasažieru dienā, tāpēc šobrīd tas tiek iekļauts kopējā pilsētas nozīmes maršruta autobusu sarakstā. Vienlaikus, ņemot vērā stabilo pasažieru plūsmu un līdz ar to arī nepieciešamo laiku biļešu izsniegšanai, par piecām minūtēm mainīts reisa uzsākšanas laiks. Tāpat ieviests jauns reiss – pulksten 8.10 no 6. vidusskolas uz Satiksmes ielu,» skaidro G.Dūmiņš.

Uzsākot šī papildreisa izpildi, bija paredzēts, ka tas tiks nodrošināts tikai mācību gada laikā un tikai mācību dienās. Iekļaujot reisu kopējā pilsētas nozīmes maršruta autobusu sarakstā, no 1. novembra tas kursēs katru darba dienu.

Vienlaikus JAP atgādina, ka iepazīties ar pilnu pilsētas sabiedriskā transporta kustības sarakstu var uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv, sadaļā «Pieturu saraksti».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru