Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 8 °C Viegls vējš, 3.1 m/s no R-DR
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

No novembra – izmaiņas četros starppilsētu autobusu maršrutos

www.jelgavasvestnesis.lv
No 1. novembra stājas spēkā izmaiņas maršrutu Nr.6819 Jelgava–Ūziņi–Abgunste–Zaļenieki–Jelgava un Nr.6524 Jelgava–Eleja autobusu atiešanas laikā, kā arī visi maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava reisi tiek papildināti ar divām pieturām. Savukārt maršrutā Nr.5515 Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava mainījies pienākšanas laiks galapunktā, informē VSIA «Autotransporta direkcija».

Atsaucoties Jelgavas tehnikuma audzēkņu ierosinājumam, autobuss Jelgava–Ūziņi–Abgunste–Zaļenieki–Jelgava no Jelgavas autoostas turpmāk darbdienās izbrauks pulksten 6.50 no rīta. Līdz šim tas ceļu uzsāka pulksten 6.55. Reisā tiek iekļauta arī pietura «Grēbnera parks».

Saistībā ar izglītojamo plūsmu mainījies pēcpusdienas autobusa Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava pienākšanas laiks galapunktā. Līdz šim autobuss reisu noslēdza pulksten 17, bet no 1. novembra tas galapunktā pienāks pulksten 17.02, jo pavadīs ilgāku laiku pieturās, uzņemot pasažierus. Šī autobusa atiešanas laiks no Jelgavas pulksten 15.15 paliek nemainīgs.

Savukārt maršruta Jelgava–Eleja autobusa reiss Jelgavas autoostā tiks uzsākts pulksten 13.30. Līdz šim tas tika uzsākts pulksten 13.40.

Tāpat no šodienas visos maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava autobusa reisos tiks iekļautas pieturas «Blukas» un «Dzidras». Pieturas tiks iekļautas abu virzienu reisos – braucot gan no Rīgas, gan no Jelgavas. «Tas neietekmēs autobusa kursēšanas laiku, un transporta pienākšana visās pieturās turpināsies pēc pašreizējā saraksta,» skaidro VSIA «Autotransporta direkcija» sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru