Meklēšanas forma

Apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.4 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

No 19. aprīļa būs izmaiņas Jelgavas virziena vilcienu kustības sarakstā

www.jelgavasvestnesis.lv
Atsaucoties uz pasažieru plūsmas pieaugumu pavasara sezonā un gaidāmajiem sliežu remontdarbiem, veiktas izmaiņas vilcienu kustības sarakstos. Jelgavas līnijā izmaiņas skar četrus vilcienus.

AS «Pasažieru vilciens» pārstāve Agnese Līcīte norāda: galvenokārt sarakstos veiktās izmaņas ir saistītas ar pasažieru plūsmas pieaugumu, kas ierasts pavasara sezonā, savukārt vilcienu pienākšanas un atiešanas laiku izmaiņas Tukuma virzienā saistītas ar vilcienu kustības ātruma ierobežojumiem sliežu ceļa remontdarbu laikā posmā Sloka–Dubulti.

Pasažieru ērtībām daļa vilcienu, kas līdz šim kursējuši tikai darba dienās, turpmāk tiks norīkoti arī brīvdienās, tāpat saraksts ir papildināts ar papildu vilcieniem, kas kursēs katru dienu. Jelgavas līnijā izmaiņas skar četrus vilcienus, bet vairākiem vilcieniem Skultes līnijā tiek pagarināti kursēšanas maršruti, piemēram, vilcieni, kas ziemas sezonā bija norīkoti no Rīgas līdz Carnikavai, no 19. aprīļa kursēs līdz Saulkrastiem. Ievērojamākās kustību saraksta izmaņas ir veiktas Tukuma un Skultes līnijā, bet Siguldas līnijā tiek norīkoti divi papildu vilcieni brīvdienās.

Jāpiebilst, ka «Pasažieru vilciena» mājaslapā un mobilajās lietotnēs publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams desmit dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.

IZMAIŅAS JELGAVAS LĪNIJĀ

Foto: «Pasažieru vilciens»

 

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Švimpāzijs attēls

tas tak i psc. lai tiktu pie saraksta par izmainjaam vajag 2us klikskjus. juus vispaar internetu maakat, labo darbu chempiooni skribentinji?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti