Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 24. OktobrisVārda dienu svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte

No 1. oktobra izmaiņas trīs starppilsētu autobusu grafikos

Emīls Rotgalvis
Sākot ar rītdienu, 1. oktobri, stājas spēkā izmaiņas trīs starppilsētu autobusu maršrutos, informē VSIA «Autotransporta direkcija» sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere. Izmaiņas gaidāmas maršrutu Nr.7354 Jelgava–Tukums, Nr.7931 Rīga–Jelgava–Saldus, kā arī Nr.7376 Dobele–Jelgava–Rīga autobusu grafikos.

Autobusam Rīga–Jelgava–Saldus, kas no Rīgas starptautiskās autoostas izbrauc pulksten 11.20, tiek mainīts apstāšanās laiks pieturās. Autobuss virzienā uz Saldu līdz šim Jelgavā pienāca pulksten 12.08, bet, sākot ar 1. oktobri, pienāks pulksten 12.10. Autobuss Jelgavas autoostā stāv piecas minūtes.

Autobusa Jelgava–Tukums maršrutā pievienotas papildu pieturas. Autobuss, kas no Tukuma autoostas darbadienās izbrauc pulksten 8.10, turpmāk apstāsies arī pieturās «Maisiņi» un «Brakšķu stacija». Pienākšanas laiks Jelgavas autoostā paliks nemainīgs – pulksten 9.19. Savukārt virzienā uz Tukumu autobuss, kas no Jelgavas autoostas atiet pulksten 9.30, turpmāk apstāsies arī pieturās «Rūsas», «Prūši», «Pičas», «Ceriņi» un «Jelgavas pagrieziens». Arī šī autobusa pienākšanas laiks gala pieturā Tukumā paliks nemainīgs – pulksten 10.50.

Izmaiņas tiks veiktas arī autobusa Dobele–Jelgava–Rīga kustības grafikā. Autobuss, kas līdz šim no Dobeles autoostas izbrauca pulksten 18.40, sākot ar oktobri, ceļu uzsāks pulksten 19. Jelgavā autobuss līdz šim pienāca pulksten 19.20, bet, sākot ar 1. oktobri, pienāks pulksten 19.40. Autobusa piecu minūšu stāvēšanas laiks Jelgavā paliks nemainīgs. Pēc jaunā grafika autobuss savu galamērķi Rīgā sasniegs pulksten 20.40.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru