Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Loka maģistrālē izbūvēs stāvlaukumus

Anastasija Miteniece
Turpinoties vērienīgiem rekonstrukcijas darbiem, šonedēļ pie Loka maģistrāles 25. un 27. nama tiks uzsākta autostāvlaukuma pārbūve – šajā laikā automašīnu stāvēšana norādītajā vietā būs aizliegta. Būvdarbu laikā iedzīvotāji aicināti novietot automašīnas tuvākajā apkārtnē, kur tas ir atļauts.

Pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītāja vietniece Sandra Liepiņa norāda, ka Loka maģistrāles rekonstrukcijas projekta gaitā paredzēts izbūvēt kopumā trīs autostāvlaukumus pie trīs Loka maģistrāles daudzdzīvokļu namu iebrauktuvēm. Tās ir vietas, kuras jau šobrīd RAF masīva iedzīvotāji izmanto automašīnu novietošanai. «Projekta gaitā stāvvietu zonā paredzēts izbūvēt komunikācijas – nodrošināt lietus ūdens novadi –, noasfaltēt teritoriju, kā arī iezīmēt stāvvietas,» tā S.Liepiņa. Viņa uzsver, ka būvdarbu laikā iedzīvotāji aicināti meklēt alternatīvas, kur novietot savas automašīnas tuvākajā apkārtnē, piemēram, daudzdzīvokļu namu iekšpagalmos vai Pērnavas ielā.

Lai automašīnu novietošanas problēma netiktu piedzīvota masveidā, stāvlaukumu izbūve notiks secīgi – sākot ar iebrauktuvi pie Loka maģistrāles 25. un 27. nama pie krustojuma ar Veco ceļu. Jau šonedēļ iebrauktuves zonā sāksies būvdarbi – tiks nofrēzēts asfalts, un vēlāk sāksies arī komunikāciju izbūve. Iedzīvotāji aicināti ievērot izvietotās ceļazīmes un nenovietot automašīnas vietās, kur tas ir aizliegts.

Vēlāk būvdarbi secīgi turpināsies arī iebrauktuvē pie Loka maģistrāles 15. un 13. nama un Loka maģistrāles 7. un 5. nama. Rekonstrukcijas projekta gaitā paredzēts izveidot jaunu stāvlaukumu arī pie Jelgavas 6. vidusskolas. Tur plānots nodrošināt autostāvvietas 79 automašīnām.

Jāpiebilst, ka šonedēļ spēkā stājušies arī satiksmes ierobežojumi uz Loka maģistrāles dzelzceļa gaisa pārvada – tur norisinās laternu demontāža un pārvada balstu stiprināšana, tādēļ būvdarbu vietā izvietoti luksofori un nodrošināta reversa satiksme.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti