Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Līdz vakaram slēgta satiksme Jāņa Čakstes bulvārī un tam piegulošajās ielās

Ilze Knusle
Starptautiskais ledus skulptūru festivāls ir noslēdzies, bet šodien līdz pulksten 20 vēl būs spēkā satiksmes ierobežojumi Jāņa Čakstes bulvārī. Apmeklētājiem nebūs pieejama arī Pasta sala un publiskā slidotava.

Satiksme līdz šodienas vakaram būs slēgta Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz LLU Sporta namam, Raiņa ielas posmā no LLU Sporta nama līdz Akadēmijas ielai, kā arī Ūdens ielas un Driksas ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz Jāņa Čakstes bulvārim. Ierobežojumu zonā dzīvojošajiem tiks nodrošināta piekļuve mājokļiem. LLU Sporta namam var piekļūt pa Elektrības ielu, tālāk dodoties kājām.

Tāpat šodien apmeklētājiem slēgts stāvlaukums Pilssalas ielā 1 un slēgta Pasta sala, bērnu rotaļu laukums tajā un publiskā slidotava. Slidotava darbu atsāks un apmeklētājus atkal gaidīs no 12. februāra. Ar aktuālo slidotavas darba laiku iespējams iepazīties mājas lapas www.zoc.lv sadaļā «Slidotava». Tāpat aktuālo informāciju par slidojumiem vai laukuma rezervāciju iespējams noskaidrot, zvanot uz slidotavas tālruni 20367677.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja NU GAN attēls

Šodien līdz pulksten 20 vēl būs spēkā satiksmes ierobežojumi Jāņa Čakstes bulvārī. Kur steigties, braucot mājās no darba Rīgā un citurienes uz pilsētu izaugsmei, pastāvēsim sastrēgumos. Interesanti, kas tur vēl strādās pēc 17:00, bet atvērs tikai 20:00. Šobrīd ap 12:00 viens pastaigājas pa ledu, citi darbi kamerā nav redzami.

Pievienot komentāru