Meklēšanas forma

Lietus 13 °C Viegls vējš, 2.9 m/s no D-DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. OktobrisVārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis

Latvijas Jaunatnes olimpiādes laikā pilsētā būs satiksmes ierobežojumi

Ritma Gaidamoviča
Latvijas Jaunatnes olimpiādes, kas Jelgavā notiks no 5. līdz 7. jūlijam, laikā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Jāņa Čakstes bulvārī, Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) apkārtnē, kā arī 5. un 6. jūlijā nebūs pieejama Lielupes labā krasta peldvieta un abas dienas noteiktu laiku tiks slēgta ūdens transporta kustība Lielupē.

Organizatori informē, ka piektdien, 5. jūlijā, uz stundu – no pulksten 11 līdz 12 – tiks slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Lielās līdz Raiņa ielai. Tas nozīmē, ka autovadītāji jau pirms pasākuma minētajā ielas posmā nevarēs novietot automašīnas un arī apstāties. Jāņa Čakstes bulvāris tiks slēgts, jo šeit notiks orientēšanās sacensības.

Piektdien vakarā ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem ir jārēķinās ZOC apkārtnē. Proti, ZOC pulksten 21 notiks Jaunatnes olimpiādes atklāšanas ceremonija. Līdz ar to 5. jūlijā no pulksten 19.50 līdz pulksten 22 gājiena laikā būs slēgta satiksme Lāčplēša ielā posmā no ZOC stāvlaukuma līdz Brīvības bulvārim, Brīvības bulvārī no Lāčplēša ielas līdz Akmeņu ielai, Akmeņu ielā no Imantas ielas līdz Brīvības bulvārim, bet uguņošanas laikā no pulksten 22 līdz pulksten 23.30 būs slēgta satiksme Lāčplēša ielā posmā no ZOC stāvlaukuma līdz Brīvības bulvārim, Brīvības bulvārī posmā no Lāčplēša ielas līdz Priežu ielai un Akmeņu ielā posmā no Brīvības bulvāra līdz Strazdu ielai. Minētajos ielu posmos ir aizliegts apstāties un stāvēt. Autovadītāji aicināti ievērot pilsētā izvietotās ceļa zīmes.

Tāpat iedzīvotājiem jārēķinās, ka no 5. jūlija pulksten 12 līdz 6. jūlija pulksten 19 nebūs pieejama Lielupes labā krasta peldvieta. Tāpat abās šajās dienās būs ierobežota ūdens satiksme Lielupē. 5. jūlijā no pulksten 14 līdz 18 tiks slēgta ūdenstransporta kustība Lielupē no Lielupes tilta līdz Jelgavas dzelzceļa tiltam, 6. jūlijā no pulksten 10 līdz 13 – Lielupē posmā no Jelgavas Jahtkluba trīs kilometrus virzienā uz Pils salas galu. Tāpat 6. jūlijā no pulksten 15 līdz 17 būs slēgta ūdens transporta kustība Lielupes posmā no Lielupes tilta līdz Jelgavas dzelzceļa tiltam.

Olimpiādes dalībnieki sacensību piesātinātākajā dienā – sestdien – no pulksten 14 līdz 22 savu transportu var novietot stāvlaukumā Pilssalas ielā (pretī iebrauktuvei uz Pasta salu) un aiz Jelgavas pils.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti