Meklēšanas forma

Lietus 13 °C Viegls vējš, 2.9 m/s no D-DR
Ceturdiena, 2019. gada 17. OktobrisVārda dienu svin: Gaits, Karīna, Gaitis

Jaunatnes olimpiādē piektdien noteiktie satiksmes ierobežojumi

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavā turpinās Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Autovadītājiem jārēķinās, ka šodien, 5. jūlijā, no pulksten 11 līdz 12 būs slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Lielās līdz Raiņa ielai, bet vakarā no pulksten 22 līdz 23.30 ir noteikti satiksmes ierobežojumi Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) apkārtnē. Ja laikapstākļi saglabāsies labvēlīgi, un Lielupē varēs notiks airēšanas sacensības, šodien nebūs pieejama Lielupes labā krasta peldvieta un būs slēgta ūdenstransporta kustība Lielupē.
Orientēšanās sacensību laikā šodien no pulksten 11 līdz 12 būs slēgts Jāņa Čakstes bulvāra posms no Lielās līdz Raiņa ielai. Jau šobrīd autovadītāji minētajā ielas posmā nevar novietot automašīnas.

Jelgavas Sporta servisa centra vadītājs Juris Kaminskis informē, ka laikapstākļu dēļ izlemts, ka šovakar pulksten 21 paredzētā olimpiādes atklāšanas ceremonija notiks ZOC zālē, nevis stadionā, kā bija iecerēts iepriekš. Tas nozīmē, ka tiek atcelti iepriekš plānotie satiksmes ierobežojumi, kas bija noteikti ZOC apkārtnē no pulksten 19.50 līdz 22, kad bija paredzēts  gājiens.

Taču ar satiksmes ierobežojumiem ir jārēķinās ZOC apkārtnē no pulksten 22 līdz 23.30. Uguņošanas laikā būs slēgta satiksme Lāčplēša ielā posmā no ZOC stāvlaukuma līdz Brīvības bulvārim, Brīvības bulvārī posmā no Lāčplēša ielas līdz Priežu ielai un Akmeņu ielā posmā no Brīvības bulvāra līdz Strazdu ielai. Minētajos ielu posmos ir aizliegts apstāties un stāvēt. Autovadītāji aicināti ievērot pilsētā izvietotās ceļa zīmes.

J.Kaminskis norāda, ja laikapstākļi būtiski nemainīsies un vējš nepūtīs stiprāk, Lielupē šodien notiks airēšanas sacensības. Un tas nozīmē, ka no 5. jūlija pulksten 12 līdz 6. jūlija pulksten 19 nebūs pieejama Lielupes labā krasta peldvieta. Bet 5. jūlijā no pulksten 14 līdz 18 tiks slēgta ūdenstransporta kustība Lielupē no Lielupes tilta līdz Jelgavas dzelzceļa tiltam.

Jāuzsver, ka Jaunatnes olimpiādes norises dienās Jelgavā varētu palielināties satiksmes intensitāte, jo īpaši šovakar, kad uz atklāšanas ceremoniju plāno ierasties visu olimpiādē pārstāvēto pašvaldību sportisti.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti