Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.3 m/s no R-ZR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jau no šodienas ir noteikti satiksmes ierobežojumi Jāņa Čakstes bulvārī

www.jelgavasvestnesis.lv
14. septembrī no pulksten 12 Pasta salā, godinot Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 159. dzimšanas dienu, notiks pasākumu cikls «No brīvības līdz brīvībai». Jau no šodienas, 13. septembra, pulksten 10 automašīnām ir aizliegts apstāties J.Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Tehniskās fakultātes ieejai, bet 14. septembrī no pulksten 21 līdz 24 J.Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Lielajai ielai satiksme tiks slēgta pilnībā.

Pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība» informē, ka, gatavojoties pasākumam, jau no ceturtdienas, 13. septembra, pulksten 10 ir aizliegts apstāties J.Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Tehniskās fakultātes ieejai un šie ierobežojumi būs spēkā līdz 14. septembra pulksten 21. Bet 14. septembrī no pulksten 21 līdz pusnaktij satiksmei pilnībā tiks slēgts J.Čakstes bulvāra posms no Ūdens ielas līdz Lielajai ielai.

Svētku laikā autovadītāji aicināti izmantot autostāvlaukumu Vecajā ceļā (pļavā pretī pilij), aiz Jelgavas pils un Pilssalas ielā pretī iebrauktuvei uz Pasta salu (Pilssalas iela 1).

Iedzīvotāji aicināti ievērot ceļu satiksmes noteikumus un izvietotās ceļazīmes.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša»

Viedokļi

Pievienot komentāru