Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Jāņa Čakstes bulvārī un Raiņa ielā

Ritma Gaidamoviča
No otrdienas, 5. februāra, pulksten 9 tiks slēgta satiksme Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Raiņa ielai un Raiņa ielas posmā no Akadēmijas ielas līdz LLU Sporta namam, nodrošinot piekļuvi slēgtā posma māju iedzīvotājiem un tiem, kuri dodas uz LLU Meža fakultātes stāvlaukumu. Bet no ceturtdienas, 7. februāra, pulksten 6 satiksme Jāņa Čakstes bulvārī no Lielās ielas līdz Raiņa ielai tiks slēgta pilnībā. Satiksmes ierobežojumi būs spēkā līdz nākamās pirmdienas, 11. februāra, vakaram.

Šonedēļ, no 8. līdz 10. februārim, Jelgavā notiks Starptautiskais ledus skulptūru festivāls. Arī šogad centrālā festivāla norises vieta būs Jāņa Čakstes bulvāris, kur blakus LLU Sporta namam atradīsies lielā skatuve. Jau šobrīd, gatavojoties festivālam, Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai ir izvietotas pagaidu ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» un konusi, lai iedzīvotāji ielas malās nenovietotu automašīnas. Rīt tiks sākta skatuves montāža, tāpēc Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Ūdens ielas līdz Raiņa ielai tiks slēgta gan transporta, gan gājēju satiksme, savukārt Raiņa ielā no LLU Sporta nama līdz Akadēmijas ielai būs slēgta transporta satiksme. «Iedzīvotāji LLU Sporta namam varēs piekļūt ar kājām pa Raiņa ielu, un tas attiecas arī uz festivāla dienām – piektdien, sestdien un svētdien,» norāda pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītāja vietniece Sandra Liepiņa.

Tāpat no rītdienas, 5. februāra, pilnībā tiks slēgts automašīnu stāvlaukums Pilssalas ielā 1 jeb blakus Pasta salai, kur būs vēl viena Ledus skulptūru festivāla norises vieta. Tur šobrīd tiek būvēts slīdkalniņš, izvietotas festivāla vajadzībām nepieciešamās teltis. Pašvaldības iestādē «Kultūra» informē, ka jau šodien auto kustība stāvlaukumā ir ierobežota.

Bet no ceturtdienas, 7. februāra, tiks noteikti papildu satiksmes ierobežojumi. No pulksten 6 Jāņa Čakstes bulvāris būs pilnībā slēgts no Lielās ielās līdz Raiņa ielai, kā arī slēgti būs Raiņa, Ūdens un Driksas ielas posmi no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Akadēmijas ielai. «Satiksmes ierobežojumu zonā Raiņa, Ūdens un Driksas ielā dzīvojošajiem piekļuve mājokļiem tiks nodrošināta. Tāpat pa Ūdens ielu varēs piekļūt LLU Tehniskās fakultātes teritorijai, bet LLU 1. un 2. dienesta viesnīcai un Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim no 7. februāra varēs piekļūt pa Driksas ielu no Akadēmijas ielas puses,» skaidro S.Liepiņa.

Tāpat no 7. februāra pilnībā būs slēgta arī Pasta sala. Tas nozīmē, ka apmeklētājiem nebūs pieejama arī publiskā slidotava Pasta salā un bērnu rotaļu laukums pie slidotavas.

Satiksmi Jāņa Čakstes bulvāra posmā no Lielās ielas līdz Raiņa ielai un tam piegulošajos ielu – Raiņa, Ūdens un Driksas – posmos atjaunos 11. februārī no pulksten 20.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti