Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Četros starppilsētu autobusu maršrutos iekļautas papildu pieturas

www.jelgavasvestnesis.lv
Uzlabojot sabiedriskā transporta pakalpojuma kvalitāti, no 1. decembra četru autobusu maršrutos virzienā uz un no Jelgavas iekļautas papildu pieturas. Pieturas pievienotas maršrutos Nr.7352 Jelgava–Eleja–Bauska, Nr.7356 Jelgava–Emburga–Bauska, Nr.7360 Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava un Nr.7365 Jelgava–Iecava–Bauska, informē valsts SIA «Autotransporta direkcija».

Maršrutā Jelgava–Eleja–Bauska autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc pulksten 8, pulksten 12.05 un pulksten 15.20, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Stacijas iela», un «Savienības iela». Šajās pieturās pasažieru apmaiņu veiks arī autobuss, kas no Jelgavas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc pulksten 7.20. Tāpat šajā maršrutā autobuss, kas no Bauskas autoostas katru dienu no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc pulksten 9, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Jelgavas stacija», kur turpmāk apstāsies arī autobuss, kas no Bauskas autoostas izbrauc katru dienu pulksten 10.20, pulksten 14 un pulksten 17.25.

Maršrutā Jelgava–Emburga–Bauska autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc pulksten 16.05, pasažieru apmaiņu veiks arī pieturā «Cukurfabrika». Arī maršrutā Jelgava–Iecava–Bauska pasažieru apmaiņa notiks pieturā «Cukurfabrika». Šī pietura iekļauta maršrutā autobusam, kas no Jelgavas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc pulksten 7, autobusam, kas no Bauskas autoostas no pirmdienas līdz sestdienai izbrauc pulksten 8.40, un autobusam, kas no Bauskas autoostas izbrauc katru dienu pulksten 17.10.

Savukārt maršrutā Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava autobuss, kas no Jelgavas autoostas katru dienu izbrauc pulksten 7.40, pulksten 14.15, pulksten 16.05 un pulksten 17.45, pasažieru apmaiņu veiks pieturā «Stacijas iela», «Savienības iela», «9. veikals» un «Jelgavas stacija».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru