Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Ceļa Jelgava–Iecava posmā var būt palēnināta satiksme

Anastasija Miteniece
Šonedēļ sākusies asfalta virskārtas ieklāšana uz autoceļa Jelgava–Iecava posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā. Darbu veikšanas laikā ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas Jelgavas apvedceļa krustojumā ar autoceļu Jelgava–Iecava. Autoceļa remontposma izbraukšanai var būt nepieciešama aptuveni papildu pusstunda, informē «Latvijas Valsts ceļi».

Šodien objektā notiek darbi posmā no Teteles kapiem līdz Salgales pagasta robežai. Uz autoceļa Jelgava–Iecava jeb autoceļa P93 slēgta viena brauktuves josla. 22. un 23. maijā plānoti darbi posmā no Ānes līdz Smēdēm, un šajā laikā būs slēgta nobrauktuve uz Āni (Celtnieku iela). Satiksme uz Āni un no Ānes tiks organizēta pa Jaunatnes ielu. Uz autoceļa P93 būs slēgta viena brauktuves josla.

Savukārt 24. un 25. maijā no rīta plānoti darbi posmā no Jelgavas apvedceļa (A8)  līdz Ānei. Šajā laikā būs slēgta autoceļa P93 brauktuves labā josla un uzbrauktuve uz autoceļu P93 un A8 šķērsojuma mezglā – Jelgavas apvedceļa Iecavas  pusē. Satiksme šajā vietā notiks pa uzbrauktuvi Jelgavas apvedceļa Jelgavas pusē. Būs slēgta Jaunatnes ielas nobrauktuve Ānē, kā arī satiksme uz Āni un no Ānes pa Celtnieku ielu.

No 25. maija līdz 27. maija rītam plānoti darbi posmā no Jelgavas pilsētas robežas līdz Ānei. Būs slēgta autoceļa P93 brauktuves labā josla un uzbrauktuve uz autoceļu P93 un A8 šķērsojuma mezglā – Jelgavas apvedceļa Jelgavas  pusē. Satiksme mezglā notiks pa uzbrauktuvi/nobrauktuvi Jelgavas apvedceļa Iecavas pusē. 27. maijā plānoti darbi posmā no Jelgavas robežas līdz Ānei. Būs slēgta autoceļa P93 brauktuves kreisā josla, tajā skaitā posmā pret nobrauktuvēm/uzbrauktuvēm A8 un P93 šķērsojuma mezglā. Darbu gaitā plānotajos datumos var būt izmaiņas.

Jāatgādina, ka uz reģionālā autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā ir atsākušies būvdarbi. Līdz šim tur jau ir nomainīts salturīgais slānis un šķembu pamatne, ieklātas divas kārtas asfalta, taču vēl atlicis ieklāt virskārtu.Ir pārbūvētas nobrauktuves uz Jelgavas apvedceļu, bet Jelgavā no tuvējām autobusu pieturvietām uz Ānes rajonu vēl atlicis izbūvēt apgaismotas gājēju ietves. Posmā tiks arī sakārtota ūdens novades sistēma. Būvdarbus veic SIA «Strabag» par līgumcenu 6,2 miljoni eiro (ar PVN), ko līdzfinansē ERAF. Šovasar būvdarbi tiks pabeigti.

Foto: Latvijas Valsts ceļi 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti