Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Autovadītājiem jārēķinās ar izmaiņām satiksmes organizācijā

www.jelgavasvestnesis.lv
Vairākās vietās Jelgavā ir veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksmes drošības uzlabojumi – noteikti stāvēšanas ierobežojumi, stāvēšanas laiks, mainīta zīmju darbības zona, informē pašvaldības iestāde «Pilsētsaimniecība». Autovadītāji aicināti būt uzmanīgiem un ņemt vērā izmaiņas.

«Pilsētsaimniecība» norāda, ka izmaiņas veiktas saskaņā ar Satiksmes kustības drošības komisijas (SKDK) lēmumiem.

Garozas ielā 22 pie Jelgavas 2. pasta nodaļas ir uzstādīta ceļa zīme «Stāvvieta» un papildzīmes, kas nosaka darbības zonu, vieglo automašīnu novietošanas veidu un stāvēšanas laiku. Pie 2. pasta nodaļas šobrīd pasta darba laikā – darbdienās un sestdienās no pulksten 8 līdz 18 automašīnas var stāvēt vienu stundu. Ar ierosinājumu veikt šādas izmaiņas SKDK sēdē vērsās pasts, jo pirms zīmju izvietošanas nereti klientiem nebija, kur novietot auto – laukumu bija aizņēmuši tuvējo māju iedzīvotāji, novietojot savus auto ilgākai stāvēšanai.

Iebraucamajā ceļā no Akadēmijas ielas, kas ved uz Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja stāvlaukumu, noteikts, ka transportlīdzekļiem aizliegts apstāties un stāvēt iebraucamā ceļa abās pusēs. Šīs izmaiņas ieviestas, lai netraucētu darbus, kas saistīti ar muzeja jumta seguma nomaiņu.

Sarmas ielas 4 stāvlaukumā pie Jelgavas Pašvaldības operatīvās informācijas centra (JPOIC) ceļa zīmei «Stāvvieta», kur noteikts stāvēšanas laiks divas stundas, uzstādīta papildzīme ar informāciju «Izņemot ar JPOIC atļaujām». Ietves zonā uz apmales uzkrāsots horizontālais apzīmējums – nepārtraukta dzeltenā līnija –, kas nosaka, ka aizliegts apstāties un stāvēt.

Satiksmes organizācijas izmaiņas šomēnes ieviestas arī Vecajā ceļā no mājas Nr.75 līdz 81. namam, pagarinot ceļa zīmes «Maksimālā ātruma ierobežojums (30 km/h)» darbības zonas posmu pie mājām. Ir pārceltas zīmes, kas nosaka maksimālo braukšanas ātrumu, un tām uzstādītas papildzīmes «Darbības zona» (200 m).

Pērnavas ielā 16 pie pirmsskolas izglītības iestādes «Pīlādzītis» ir uzstādītas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts» ar papildzīmēm par darbības zonu – 20 metriem.

Pie ēkas Elektrības ielā 10 ir uzstādītas ceļa zīmes «Apstāties aizliegts», kas transportlīdzekļiem aizliedz apstāties un stāvēt.

Foto: no «Pilsētsaimniecības» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru