Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Autobusa maršrutā Jelgava–Tukums arī turpmāk būs papildu reisi

Anastasija Miteniece
Ņemot vērā augsto iedzīvotāju pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem, no 1. februāra maršrutā Tukums–Jelgava pērn novembrī ieviestais eksperimentālais reiss turpinās kursēt darba dienās. No Tukuma autoostas tas izbrauks pulksten 8.10, bet no Jelgavas autoostas pulksten 11.30 dosies atpakaļ uz Tukumu.

Valsts SIA «Autotransporta direkcija» sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere norāda, ka eksperimentālais autobusa maršruta reiss sākotnēji tika ieviests uz laiku no 1. novembra līdz 1. februārim, lai izvērtētu iedzīvotāju pieprasījumu. Ņemot vērā, ka eksperimenta laikā pieprasījums bijis augsts, arī pēc 1. februāra autobuss turpinās kursēt darba dienās. Jāatgādina, ka iepriekš autobusa reiss šajā maršrutā tika nodrošināts tikai pirmdienās un piektdienās.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru