Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 4.9 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 22. NovembrisVārda dienu svin: Aldis, Alfons, Aldris

Atsākas darbi Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā

Ilze Knusle
Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā atsākušies būvdarbi, kas nozīmē: satiksme krustojumā notiek pa vienu joslu katrā virzienā, un šajā krustojumā ne no vienas brauktuves nav atļauts kreisais pagrieziens. Autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku ceļā no Jelgavas uz Rīgu, kā arī citiem satiksmes ierobežojumiem Loka maģistrālē.

Turpinoties Loka maģistrāles rekonstrukcijas darbiem, šobrīd tiek izbūvētas pazemes komunikācijas Loka maģistrāles un Kalnciema ceļa krustojumā. Tāpēc ir slēgta Kalnciema ceļa brauktuves daļa, bet satiksme tiek organizēta divās joslās pa izbūvētu pagaidu brauktuvi. Autovadītājiem jāņem arī vērā, ka Loka maģistrāles posmā no Bērzu ceļa līdz Kalnciema ceļam ir vienvirziena kustība – tas nozīmē, ka no Kalnciema ceļa, braucot no pilsētas centra, nevar veikt labo pagriezienu un nogriezties uz Loka maģistrāli. Apbraukšanai var izmantot Veco ceļu, Robežu ielu, Rogu ceļu. Savukārt kravas transports, kas brauc virzienā no Kalnciema, tiek novirzīts pa Garozas ielu.

Darbi atsākušies arī Loka maģistrāles un Rīgas ielas krustojumā, kur satiksme tiek organizēta pa vienu joslu katrā virzienā. Tas var radīt satiksmes palēlinājumu un prasīt vairāk laika ceļā no Jelgavas uz Rīgu un otrādi. Tāpat šajā krustojumā nav atļauts kreisais pagrieziens – to nevar veikt ne no vienas brauktuves.

Darbu zonā atļautais braukšanas ātrums ir 30 kilometri stundā.

«Vasara ir aktīvākais būvdarbu laiks, un šobrīd vērienīgi ceļu remontdarbi notiek ne tikai vairākās vietās Jelgavā, bet arī Ozolniekos, tāpēc autovadītājiem diemžēl jārēķinās ar papildu laiku maršrutā Jelgava–Rīga,» norāda Jelgavas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka slēgts ir arī Loka maģistrāles pārvads pār dzelzceļa sliedēm, tiek būvēts jauns tilts pār Platoni Miera ielā, un satiksme tur tiek organizēta pa pagaidu tiltu, būvdarbi notiek arī Garozas ielā. Saskaņā ar «Latvijas Valsts ceļu» karti darbi notiek arī uz ceļa Jelgava–Iecava un Ozolniekos, kur tiek būvēts rotācijas aplis.

Ielu rekonstrukcijas projekti būtiski skar ne vien autovadītājus, bet arī pilsētas un starppilsētu sabiedrisko transportu.

Shēma: Loka maģistrāles un Kalnciema ceļa krustojums

Shēma: Loka maģistrāles un Rīgas ielas ceļa krustojums

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Cham-Pain attēls

А для пешеходов закрыли переход через улицу Ригас на перекрёстке с Локас Магистрале. Хотя на схеме написано nodrosinat drosu gajeju kustibu.
Lietotāja Švimpāzijs attēls

Ar ķeburiem rakstošiem pešehodiem nekas nepienākas.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti