Meklēšanas forma

Krusa 2 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 15. DecembrisVārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana

Atjauno satiksmi pār Miera ielas tiltu

Anastasija Miteniece
Miera ielā uz tilta pār Platoni pa divām tilta noasfaltētajām braukšanas joslām šodien atjaunota satiksmes kustība, informē pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība».

No šodienas transporta satiksme uz Miera ielas tilta pār Platoni tiek organizēta pa divām noasfaltētajām tilta brauktuves joslām, bet gājēju kustība notiek pa izbūvēto ietvi tilta labajā pusē virzienā no Jelgavas uz Rīgu. Vienlaikus būvdarbu vietā uzsākti pagaidu ceļa un tilta demontāžas darbi.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Platones tilta rekonstrukcijas projekts tuvojas noslēgumam: jau izbūvēta tilta pamata konstrukcija, nodrošināts tilta laidums jeb klājs un laiduma konstrukcijas plātne, kas nostiprināta uz krasta balstiem. Būvdarbu gaitā tiltam izbūvēta arī lietusūdens un sakaru kanalizācija. Šobrīd, kad atklāta satiksme pa divām tilta joslām, paredzēts turpināt asfaltēšanas darbus pārējā tilta daļā.

Būvdarbu noslēgumā jaunajam tiltam būs četras 3,5 metrus platas braukšanas joslas, vienā pusē 2,5 metrus plats apvienotais gājēju un velosipēdistu celiņš, bet otrā pusē 1,5 metrus plata gājēju ietve. Šobrīd, kad atklāta satiksme pa divām tilta joslām, paredzēts turpināt asfaltēšanas darbus pārējā tilta daļā. Jāpiebilst, ka 1980. gadā uzbūvētā tilta kopējais platums ir 20,5 metri, garums – 42,5 metri. Projekta gaitā būs atjaunota ne vien tilta konstrukcija, bet arī sakārtots Miera ielas posms no Lietuvas šosejas līdz tiltam un vēl 50 metri Rīgas virzienā jeb kopumā 164 metrus garš posms, ieskaitot tiltu. Būvdarbus šajā Miera ielas posmā veic pilnsabiedrība «LNK Industries Group».

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti