Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

4. maijā – izmaiņas satiksmes organizācijā

www.jelgavasvestnesis.lv
«Brīvības stafetes» laikā, šodien no pulksten 10.50 līdz 12, posmā no Akadēmijas līdz Pulkveža Brieža ielai būs slēgta Lielā iela un autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem, informē «Jelgavas autobusu parkā». Satiksmes ierobežojumi būs arī J.Asara ielā un Lielās ielas posmā no Pasta līdz Akadēmijas ielai no pulksten 17 līdz 19.

Stafetes laikā būs slēgtas autobusu pieturas «Centrs» un «Mātera uz Lielās» Lielajā ielā, «Svētes iela» Mātera ielā un «Autoosta» Pasta ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem.

1. un 19. maršruta autobusi, braucot no Pārlielupes Dobeles virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Lielo ielu, tālāk ceļu turpinot pa ierasto maršrutu. 1., 15. un 18. maršruta autobusi, braucot no Dobeles šosejas Pārlielupes virzienā, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu, tālāk braucot pa ierasto maršrutu. 1. maršruta reiss pulksten 11 no centra virzienā uz Ozolnieku vidusskolu un 9. maršruta reiss pulksten 11.10 no centra virzienā uz Āni tiks uzsākti no autobusu pieturas «Jelgavas pils» Lielajā ielā.

2. maršruta reiss pulksten 11.05, no Svētes braucot uz Teteli, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Raiņa ielu–J.Čakstes bulvāri–Lielo ielu.

4. maršruta reisi pulksten 10.45 un 11.15, no Meiju ceļa braucot uz psihoneiroloģisko slimnīcu, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa K.Barona ielu–Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu.

5., 12., 13. un 14.a maršruta autobusi, braucot no Pārlielupes, slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu–Pasta ielu.

7. maršruta reiss pulksten 10.45 no Meiju ceļa virzienā uz Kārniņiem, 8. maršruta reiss pulksten 11 no Bemberiem virzienā uz Romas krogu un 22. maršruta reiss pulksten 11.10 no Asteru ielas virzienā uz dzelzceļa staciju slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–Pulkveža O.Kalpaka ielu–Raiņa ielu–Pasta ielu.

16. maršruta reiss pulksten 11.05 virzienā no Teteles uz Svēti slēgto Lielās ielas posmu apbrauks pa Lielo ielu–J.Čakstes bulvāri–Raiņa ielu, tālāk braucot pa ierasto maršrutu.

Vēl 4. maijā posmā no Vecpilsētas līdz K.Barona ielai no pulksten 12 līdz 17 būs slēgta J.Asara iela. Bet Lielā iela posmā no Pasta līdz Akadēmijas ielai būs slēgta no pulksten 17 līdz 19 – šajā laikā pa to kursēs tikai sabiedriskais transports.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti