PMLP dažās nodaļās personu apliecinošus dokumentus noformēs arī sestdienās

7 months ago 1097
ARTICLE AD BOX

PMLP Rīgas 1. nodaļā pakalpojumu varēs saņemt 6. un 20. augustā, kā arī 3. septembrī un 17. septembrī. Jelgavas nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt 3. septembrī un 17. septembrī, turpretī Daugavpils nodaļā rindas kārtībā pakalpojumu nodrošinās 10. septembra sestdienā.

Minētās PMLP teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no plkst. 8.00 līdz plkst.16.00.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi savs vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

PMLP atgādināja, ka, noformējot bērnam pasi vai eID karti, paša bērna klātbūtne līdz 9 gadu vecumam (ieskaitot) nav obligāta, t. i., bērnam ar vecāku nodaļā obligāti jāierodas tikai vienu reizi, un tas var būt arī noformēto dokumentu saņemšanas brīdī.

Šādā gadījumā, lai noformētu bērnam dokumentu, obligāti nepieciešama fotosalonā izgatavota bērna fotogrāfija, kuru vecāks iesniegs PMLP klientu apkalpošanas speciālistam, ierodoties izgatavot dokumentus.

Klientus, kuri plāno saņemt pakalpojumus rindas kārtībā minētajās dienās, PMLP aicina pirms došanās uz nodaļu sekot līdzi laikapstākļu prognozēm un padomāt par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Tāpat, ņemot vērā Covid-19 infekcijas pieaugumu valstī, PMLP aicina, ierodoties saņemot pakalpojumu, lietot sejas maskas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article