Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Pirmdiena, 2019. gada 17. JūnijsVārda dienu svin: Artūrs, Artis

Ziemīgie laikapstākļi mediķiem papildu darbu nerada

Ritma Gaidamoviča
Atbildīgie dienesti un sētnieki cītīgi strādā, lai ielas un ietves būtu notīrītas, taču līdz ar sniega uzsnigšanu parasti pieaug to cilvēku skaits, kuri gūst traumas uz slidenām ietvēm un ielām. Mediķi portālam www.jelgavasvestnesis.lv apliecina, ka aizvadītā diennakts bijusi salīdzinoši mierīga un traumu, kas saistītas ar paslīdēšanu, nav daudz.

Jelgavas pilsētas slimnīcas virsārste Solveiga Ābola stāsta, ka vakar slimnīcā nogādāti pacienti no divām autoavārijām, kur auto bija laikapstākļu dēļ saslīdējuši, un viena persona stacionēta, taču ne ar dzīvību apdraudošām traumām. «Slimnīcas Uzņemšanas nodaļā ir reģistrēti arī atsevišķi gadījumi, kad cilvēki paslīdējuši uz ietves un guvuši nelielus sasitumus, taču nevaram teikt, ka sniegs būtu radījis mediķiem vairāk darba. Strādājam normālā darba ritmā,» saka S.Ābola.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone stāsta, ka ātrās palīdzības mediķi aizvadītajā diennaktī nav snieguši palīdzību nevienam gājējam, kurš būtu guvis traumas uz slidenas ietves. «Jelgavas brigādēm vakar bija astoņi izsaukumi uz autoavārijām, tostarp vienu Jelgavā uz Kalnciema ceļa, kur bija divi cietušie. Viņiem konstatētas vieglas traumas,» stāsta I.Indriksone.

Iedzīvotāji aicināti izvēlēties laikapstākļiem piemērotus apavus un satiksmē būs uzmanīgiem – gan ejot pa ietvi, gan sēžot pie automašīnas stūres, gan minoties ar velosipēdu vai braucot ar motociklu.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti