Meklēšanas forma

Skaidras debesis -4 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Zemeņu ielā atjauno segumu

Ilze Knusle
Šonedēļ Zemeņu ielas posmā no Miera ielas līdz Romas ielai un Graudu ielas posmā no Miera ielas līdz Zemeņu ielai notiek seguma atjaunošanas darbi, kuru laikā satiksmes dalībniekiem jārēķinās ar ierobežojumiem.

Kamēr norisinājās Miera ielas tilta pār Platoni celtniecība, šie abi posmi tika noslogoti papildus – pa tiem pārvietojās gan būvdarbos iesaistītā smagā tehnika, gan satiksme bija intensīvāka nekā ierasti. Tagad, kad darbi uz tilta tuvojas noslēgumam, tiek sakārtots šo posmu asfaltbetona segums. «Šobrīd vecais asfaltbetons ir jau nofrēzēts un tiek izbūvēti lietus ūdens atvades risinājumi, bet līdz nedēļas beigām plānots pabeigt jaunā seguma ieklāšanu,» stāsta pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» vadītājs Māris Mielavs, piebilstot, ka šie darbi bija paredzēti tilta būvniecības projektā. Līdz ar to seguma atjaunošanu veic pilnsabiedrība «LNK Industries Group».

Jāpiebilst, ka Miera ielas tilta būvdarbu kopējās izmaksas ir 1 747 777,77 eiro, no kuriem valsts budžeta līdzfinansējums ir 1 000 000  eiro, pašvaldības līdzfinansējums – 747 777,77 eiro.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti