Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Valsts un Pilsētas svētkos autobusos varēs braukt bez maksas

Ilze Knusle
Lai nodrošinātu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem iespēju piedalīties valsts un Pilsētas svētku pasākumos, Jelgavas domes sēdē šodien tika pieņemts lēmums nodrošināt iedzīvotājiem bezmaksas pilsētas sabiedrisko transportu 4. maijā, 18. novembrī un Jelgavas Pilsētas svētkos – 25. un 26. maijā.

Šajās dienās visi pasažieri sabiedriskajā transportā Jelgavas pilsētas maršrutu tīkla pilsētas nozīmes maršrutos varēs braukt bez maksas, tomēr jāatgādina, ka autobusi kursēs pēc brīvdienu vai svētku dienu grafika.

SIA «Jelgavas autobusu parks» valdes loceklis Gints Burks norāda, ka dienās, kad iedzīvotāji autobusos var braukt bez maksas, pasažieru uzskaite netiek veikta, jo ikdienā tas tiek nodrošināts, izsniedzot biļetes. Tomēr uzņēmuma iepriekšējo gadu novērojumi liecina, ka šajās dienās pasažieri izmanto vairāk sabiedrisko transportu nekā dienās, kad par braucienu ir jāmaksā.

Saskaņā ar 28. februāra domes lēmumu «Jelgavas autobusu parkam» izdevumi tiks segti no Jelgavas pilsētas pašvaldības budžeta.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja jozus attēls

Vai tas ir iedzīvotāju interesēs? Nē! Gan jau KNABs iegriezīsies arī Jelgavā un Sesavas pusē.
Lietotāja jozis attēls

Zaudējumi, kas būs radušies SIA "Jelgavas autobusu parks", pārvadājot pasažierus šajās dienās, tiks kompensēti no pašvaldības budžeta - tātad no mūsu nodokļiem. SIA "Jelgavas autobusu parks" svētku dienās pārvadā maz pasažieru, tāpēc bez dotācijām mēs vēl piemaksāsim. Vai tas ir iedzīvotāju interesēs?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti