Meklēšanas forma

Apmācies -12 °C Vēja vēsma, 1 m/s no D-DA
Otrdiena, 2019. gada 22. JanvārisVārda dienu svin: Austris

Valsts svētkos pasniegs astoņus pilsētas augstākos apbalvojumus

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavas pilsētas domes deputāti šodien domes sēdē nolēma piešķirt pilsētas augstākos apbalvojumus septiņiem cilvēkiem un vienam uzņēmumam, kas ar savām idejām un darbu veicinājuši Jelgavas izaugsmi. Augstākais apbalvojums – «Goda zīme» – piešķirts uzņēmējam Jurim Griķim, boksa trenerim Aleksandram Knoham un māksliniekam Edvīnam Kalneniekam.

Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvalde informē, ka augstāko pilsētas apbalvojumu «Goda zīme» nolemts piešķirt uzņēmuma SIA «Marks M» īpašniekam J.Griķim – par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Jelgavā; boksa trenerim A.Knoham – par ieguldījumu sporta attīstībā, jaunatnes iesaistīšanu sportošanā un pilsētas vārda popularizēšanu; māksliniekam-dekoratoram E.Kalneniekam par mūža ieguldījumu Jelgavas kultūrvides veidošanā.

Bet Jelgavas pilsētas domes apbalvojumu «Goda raksts» pasniegs Jelgavas biznesa inkubatora vadītājam Ņikitam Kazakevičam – par ieguldījumu Jelgavas izaugsmē, izglītības kvalitātes paaugstināšanā un jaunatnes izglītošanā; ārstam-ķirurgam Nikolajam Belousovam – par mūža ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju veselības aprūpē un aizsardzībā; mūziķim un vokālajam pedagogam Žoržam Siksnam – par ieguldījumu Jelgavas kultūras dzīves veidošanā, aktīvu darbu ar jauniešiem un pilsētas vārda popularizēšanu; inženierei Metai Reinei – par mūža ieguldījumu Jelgavas pilsētas siltumapgādes sistēmas izveidošanā un attīstīšanā; uzņēmumam SIA «Dinex Latvia» – par ieguldījumu Jelgavas izaugsmē, izglītības kvalitātes paaugstināšanā un jaunatnes karjeras izglītībā.

Apbalvojumus pasniegs Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienas priekšvakarā, 17. novembrī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa svinīgajā pieņemšanā.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti