Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Valsts svētkos pasniegs 12 pilsētas augstākos apbalvojumus

Jana Bahmane
Godinot jelgavniekus, kuri ar savu darbu ir veicinājuši mūsu pilsētas attīstību, valsts svētku laikā tiks pasniegti 12 pilsētas augstākie apbalvojumi – astoņas «Goda zīmes» un četri «Goda raksti», nolemts šodien Jelgavas pilsētas domes sēdē.

Pilsētas augstāko apbalvojumu «Goda zīme» nolemts piešķirt folkloras kopas «Dimzēns» vadītājai Veltai Lejai par augstu profesionālo meistarību, ieguldījumu latviešu tautas tradīciju kopšanā un Jelgavas pilsētas vārda popularizēšanu; tautas daiļamatu meistarei Ausmai Spalviņai par latviešu tautas tradīciju saglabāšanu, Jelgavas kultūras dzīves bagātināšanu un aktīvu radošo darbību; zvērinātam advokātam Ilmāram Cīrulim par aktīvu sabiedrisko darbību un taisnīguma stiprināšanu Jelgavas pilsētā; Jelgavas diecēzes bīskapam Edvardam Pavlovskim par mūža ieguldījumu Jelgavas pilsētas attīstībā un aktīvu sabiedrisko darbību; bijušajam Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona komandierim pulkvežleitnantam Ilmāram Džeņevam par aktīvu sabiedrisko darbību un ieguldījumu Jelgavas iedzīvotāju drošībā un aizsardzībā; «NP Properties» valdes priekšsēdētājai Elitai Moisejai par ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā, jaunu darbavietu radīšanu un atbalstu sabiedriskajām aktivitātēm Jelgavā; šķēpmetējam Jānim Lūsim par augstu profesionālo meistarību, izciliem sasniegumiem un Jelgavas pilsētas vārda popularizēšanu, kā arī grupai «Prāta Vētra» par augstu profesionālo meistarību un Jelgavas pilsētas vārda popularizēšanu.

Savukārt apbalvojumu «Goda raksts» saņems SIA «Jelgavas pilsētas slimnīca» Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Oksana Slobodjana par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētas iedzīvotāju veselības aprūpē; bijusī SIA «Jelgavas ūdens» darbiniece Irēna Čivžele par mūža ieguldījumu un godprātīgu darbu Jelgavas pilsētas ūdenssaimniecības nozares attīstībā; arhitekts Modris Liepa par augstu profesionālo meistarību un ieguldījumu Jelgavas pilsētvidē un Jelgavas 4. vidusskolas skolotāja Sanita Baltiņa par ieguldījumu jaunatnes izglītošanā un patriotisma audzināšanā Jelgavā.

Apbalvojumi tiks pasniegti Latvijas valsts simtgades priekšvakarā, 17. novembrī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa svinīgajā pieņemšanā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti