Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Valsts ģimnāzijā sākas rosība

Ilze Knusle-Jankevica
Šonedēļ ap Jelgavas Valsts ģimnāzijas ēku Mātera ielā uzstādīts nožogojums, un jau drīzumā sāksies skolas ēkas rekonstrukcija, ko saskaņā ar iepirkuma rezultātiem un noslēgto līgumu veiks būvsabiedrība «ReRe būve 1».

Uzņēmuma projektu vadītājs Aigars Ozoliņš skaidro: kā pirmie tiks veikti demontāžas darbi, saglabājot kultūrvēsturiskās vērtības, un tad sekos restaurācijas, pārbūves un citi darbi. To izpildes termiņš saskaņā ar līgumu ir 20 mēneši. «ReRe būve 1» objektā plāno nodarbināt vidēji ap 100 cilvēku.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka ģimnāzijas ēka tiks atjaunota 30. gadu stilā, saglabājot vēsturiskos elementus un vienlaikus telpas modernizējot. Skolas ēkai būs četri stāvi ar papildu mācību telpām, plašu bibliotēku, vingrošanas zāli, telpām medicīnas personālam, ēdamzāli ar apmēram 300 vietām. Tāpat paredzēts pārveidot stadionu pie skolas, ierīkojot tautas bumbas, strītbola, volejbola laukumus un sektorus citām aktivitātēm, kā arī uzstādīt tribīnes un žogu. Jelgavas Valsts ģimnāzijas pārbūve tiks veikta par 8 242 868 eiro.

Foto: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti