Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 5 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 21. MartsVārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Vakarā bērni vieni spēlējas pie upes

Ilze Knusle-Jankevica
Svētdienas, 6. augusta, vakarā ap pulksten 21 pilsētas videonovērošanās kamerās pamanīti trīs bērni, kuri vieni atradās pie Driksas. Pašvaldības policijas inspektori nekavējoties devās uz šo vietu, veica ar bērniem pārrunas un nogādāja viņus mājās.

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce stāsta, ka pie upes sastapti trīs zēni – divi astoņgadīgi un viens desmit gadus vecs. Viņi tur atradušies vieni paši – bez pieaugušo vai vecāku brāļu un māsu uzraudzības. Policistiem zēni paskaidroja, ka pie upes spēlējušies, bet šīs «spēles» bija gana bīstamas, proti, zēni, nogūlušies uz vēdera upes krastā, bāzuši zem ūdens galvas, kā arī ripojuši lejā pa nogāzi.

Ar puikām veiktas pārrunas, paskaidrojot, ka vieniem atrasties pie ūdens ir bīstami, un tad viņi nogādāti dzīvesvietās un nodoti vecākiem.

S.Reksce papildina: Jelgavas pilsētas pludmalēs bērni līdz 12 gadu vecumam nedrīkst atrasties vieni bez pieaugušā uzraudzības. Pludmalēs nepieciešamības gadījumā var palīdzēt glābēji, kas dežūrē ik dienu no pulksten 10 līdz 22, bet citās peldvietās vai pie citām ūdenstilpēm var nebūt, kas sniedz palīdzību.

Foto: JPPP

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Janqus attēls

Tas ir pisec...agrāk 90tajos gājām uz Svētes upi no rīta līdz vakaram dzīvojāmies pie upes, braukājām pie Lielupes uz Rullu trases kareru brauvām peldēties bez pieaugušo klātbūtnes, bet tagad kameras, policija soc tīkli saceļ brēku lielāku nekā tā ir... Ak dievs bērni pie upes, ko nu darīsim, ko sodīsim, kas vainīgs...? Protams novelsim visu uz policiju, vecākiem, kapāsim sodus, likumus un tas bērns pat īsti nezinās, kas ir bērnība utt...
Lietotāja Kaspars attēls

Vajadzīgs likums, ka mamma var nestrādāt līdz bērnam iestājas rakstā minētais drošais vecums, bet tēvs šajā laikā saņem dubultus ienākumus... :) Visi laimīgi... :)
Lietotāja Ilgvars attēls

Policija strādā - slikti, policija nestrādā - atkal slikti! Ko tad jūs cilvēki īsti gribat?
Lietotāja Olafs attēls

Ja Jūsu, Edgar, bērns kādreiz nonāks nelaimē, protams, ka to nenovēlu, tad nesūdzieties, ka vide nav bijusi super droša un kur skatījušies videonovērotaji!!!
Lietotāja Jelgavniece attēls

Un ja vini būtu iekrituši un noslokuši tā būtu labāk?

Lapas

Pievienot komentāru

Saistītie raksti