Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Uzlabo apgaismojumu pie gājēju pārejām

Jana Bahmane
Nomainot bojātos apgaismojuma balstus un gaismekļus, kā arī uzstādot jaunus, vairākās pilsētas vietās uzlabots gājēju pāreju apgaismojums, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» elektrotīklu inženieris Andrejs Bobikins.

Papildu apgaismojuma balsti ar specializētiem gaismekļiem uzstādīti pie gājēju pārejām Traktoristu un Lidotāju ielu krustojumā, Ūdensvada un Mātera ielu krustojumā, kā arī Mātera ielā pie iebrauktuves autoostā, bet darbi vēl turpinās Akadēmijas un Sudrabu Edžus ielu krustojumā. «Šajās vietās satiksmes intensitāte ir gana liela, un konstatējām, ka gājēju pārejas nebija pietiekami labi izgaismotas, tādēļ uzstādīti speciāli gaismekļi, kas koncentrē gaismas plūsmu tieši uz pāreju, tādējādi labāk to izgaismojot un padarot gājējus pamanāmākus,» skaidro A.Bobikins.

Tāpat nomainīts apgaismojuma balsts un gaismeklis gājēju pārejā Meiju ceļā pie Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, taču šajā vietā nebija iespējas uzstādīt specializētu gaismekli, tādēļ tā vietā uzlikts cits spožāks gaismeklis. Savukārt Lapskalna un Liepu ielu krustojumā nomainīts bojāts apgaismojuma balsts, kas tika deformēts ceļu satiksmes negadījumā.

Darbus veica SIA «Mītavas Elektra».

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti