Meklēšanas forma

Skaidras debesis 7 °C Lēns vējš, 5.4 m/s no R-ZR
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

Uz tikšanos aicina Černobiļas AES avārijas seku likvidatorus

Ritma Gaidamoviča
24. aprīlī pulksten 14 Jelgavas novada domes zālē Pasta ielā 37 notiks Černobiļas atomelektrostacijas (AES) avārijas 32. gadadienas atceres pasākums.

Sociālo lietu pārvaldes Rehabilitācijas nodaļas vadītāja Irina Bančuka stāsta, ka šobrīd Jelgavā dzīvo 78 cilvēki, kuri piedalījās AES avārijas seku novēršanas darbos. «Viņiem visiem ir izsūtīts ielūgums uz pasākumu,» norāda I.Bančuka, piebilstot, ka Jelgavā deklarētie Černobiļas AES avārijas seku likvidatori savu ierašanos pasākumā līdz 24. aprīlim lūgti apstiprināt, zvanot pa tālruni 63029841 vai 26112252.

Jāatgādina, ka Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem, kuri savu pamata dzīvesvietu deklarējuši Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un dzīvo deklarētajā dzīvesvietā, tiek piešķirts ikgadējs pabalsts rehabilitācijai, kas šogad ir palielināts no 25 uz 30 eiro. Lai saņemtu pabalstu, līdz 14. decembrim Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā, jāiesniedz rakstisks iesniegums, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un Ministru kabineta noteikta parauga apliecību par Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieka statusu. Pabalstu pārskaita uz pieprasītāja iesniegumā norādīto bankas kontu.

Atceres pasākumu organizē Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldi, Jelgavas novada Sociālo dienestu un Ozolnieku novada Sociālo dienestu.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti