Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Uguns liesmas biznesa parkā «NP Properties» ierobežotas, bet dzēšanas darbi turpinās

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka ir izdevies ierobežot liesmas ražošanas ēkā biznesa parkā «NP Properties», kur ugunsgrēks bija izcēlies industriālajā ēkā 1600 kvadrātmetru platībā, taču pulksten 15 vēl turpinās konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi, lai pilnībā nodzēstu visas gruzdošās vietas.

Portāls www.jelgavasvestnesi.lv jau rakstīja, ka šodien īsi pēc pulksten 10 paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks bija izcēlies biznesa parkā «NP Properties». «Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka daļa no industriālās ēkas, kurā izvietotas ražotnes un noliktavas, deg ar atklātu liesmu. Ņemot vērā to, ka liesmas draudēja izplatīties, uz notikuma vietu devās 27 ugunsdzēsēji glābēji ar astoņām autocisternām un vienu autokāpni,» stāsta VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Cilvēki no degošās ēkas bija evakuējušies pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. «Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas pēc palīdzības pie Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem vērsās četri cilvēki,» piebilst V.Gribuste.

Pulksten 13.24 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās ierobežot liesmu izplatīšanos. «Ēkā, kuras kopējā platība ir 30 000 kvadrātmetru, ugunsgrēks izplatījās 1600 kvadrātmetru platībā. Šobrīd notikuma vietā turpinās konstrukciju jaukšanas un liešanas darbi, lai pilnībā nodzēstu visas gruzdošās vietas,» norāda VUGD pārstāve.

Notikuma vietā ir izveidots ugunsgrēka dzēšanas vadības štābs, kurā iesaistījās industriālā parka pārvaldītājs, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra, Valsts vides dienesta, Jelgavas Pašvaldības policijas un a/s «Gaso» pārstāvji.

Dzēšanas darbos ir iesaistīti ugunsdzēsēji glābēji no Jelgavas, Elejas, Kalnciema, Dobeles, Olaines un Rīgas.

Notikušā iemeslus noskaidros Valsts policija.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka «NP Properties» valdes priekšsēdētāja Elita Moiseja apstiprina, ka industriālā parka teritorijā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks kāda nomnieka teritorijā. «Ievērojot augstākos drošības pasākumus, cilvēki no parka teritorijas ir evakuēti,» norādīja E.Moiseja.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti