Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Viegls vējš, 1.6 m/s no A
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Turpinās atklāt Jelgavas ielu noslēpumus

www.jelgavasvestnesis.lv
Gide Signe Lūsiņa turpina iepazīstināt ar interesantām pilsētas vietām un vēstures faktiem – nākamais izzinošais pārgājiens «No «Shell» līdz veselīgam brūzim» notiks 17. februārī pulksten 11. Maršruts no Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa vedīs pa Akadēmijas ielu, kas pārtop Zemgales prospektā, ceļu turpinot pāri gaisa tiltam līdz dabas eliksīru ražotnei «Imunity».

«Pārgājienā stāstos un fotogrāfijās izzināsim Akadēmijas ielu un Zemgales prospektu. Stāstos savīsies šīs ielas ēku un kādreiz šeit dzīvojošo vai strādājošo slaveno un ne tik slaveno jelgavnieku likteņi. Esam plānojuši arī ieiet dažos objektos, lai apsildītu degunu, bet tas pagaidām paliks noslēpums. Pārgājiena beigās veselīgus stāstus un dzēriena degustāciju piedāvās dabas eliksīru ražotne «Imunity»,» pārgājiena maršrutu ieskicē S.Lūsiņa.

Pieteikties pārgājienam «No «Shell» līdz veselīgam brūzim» var pa tālruni 28677630, e-pastu signe.lusina@inbox.lv, sazinoties ar gidi vietnē «Facebook». Maksa par ieeju objektos – 3 eiro.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti