Meklēšanas forma

Lietusgāzes 11 °C Vēja vēsma, 1.4 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 19. SeptembrisVārda dienu svin: Verners, Muntis

Šodien pils parkā pulcēs Lieldienu pastaiga

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien no pulksten 11 līdz 15 Jelgavas pils parkā tradicionāli pulcēs Lieldienu pastaiga, aicinot ģimenes uz jautrām svētku izdarībām. Bet bērnu un jauniešu centrs «Junda» Pirmajās Lieldienās piedāvā doties uz nometnes vietu «Lediņi», kur no pulksten 12 līdz 15 notiks pasākums «Labās Lieldienas «Lediņos»».

Pils parkā būs šūpoles, radošās darbnīcas un pavasara veiklības spēles, kā arī neliels Lieldienu tirdziņš. Lieldienu pastaigā varēs apskatīt arī dzīvnieciņus no «Lauku sētas», izstādi «Trusis un citi», kā arī pavizināties ar ponijiem no uzņēmuma «Reinas zirgi». Lieli un mazi Lieldienu pastaigas dalībnieki tradicionāli aicināti līdzi ņemt trīs krāsotas olas, lai tās ripinātu un piedalītos olu kaujās, bet būs arī iespēja nokrāsot olu pils parka lielajā katlā.

Savukārt pulksten 12 pils pagalmā Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš sveiks mazos jelgavniekus, kas dzimuši laikā no 7. janvāra līdz 31. martam. Ģimenes priecēs folkloras kopa «Dimzēns», tautas deju ansamblis «Lielupe» un deju kolektīvi «Laipa» un «Ozolnieki».

Bet bērnu un jauniešu centrs «Junda» šodien aicina uz pasākumu «Labās Lieldienas «Lediņos»» – no pulksten 12 līdz 15 nometnes vietā «Lediņi» Lediņu ceļā 1 ģimenes varēs piedalīties aktivitātēs svaigā gaisā – ripināt olas, orientēties pa teritoriju, baudīt tēju.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti