Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DR
Ceturdiena, 2019. gada 5. DecembrisVārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Slēgs «JNĪP» norēķinu punktus

Ilze Knusle
No 1. janvāra tiks slēgti SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) norēķinu punkti, taču iedzīvotājiem tiks nodrošinātas citas iespējas apmaksāt JNĪP un citus rēķinus, ko līdz šim varēja izdarīt JNĪP norēķinu punktos.

Pēdējā darba diena JNĪP norēķinu punktiem būs 31. decembris. Ņemot vērā, ka tā ir svētku diena, norēķinu punktu darba laiks būs saīsināts, tāpēc iedzīvotāji aicināti sekot līdz informācijai pie norēķinu punktiem, mājaslapā www.nip.lv vai pirms došanās uz izvēlēto norēķinu punktu piezvanīt un precizēt darba laiku.

Līdz šim Jelgavā darbojās pieci JNĪP norēķinu punkti, bet, kā norāda uzņēmuma tehniskais direktors Oļegs Kukuts, izmaksas to uzturēšanai arvien palielinās, turklāt aizvien vairāk klientu izvēlas rēķinu saņemt un apmaksāt elektroniski. Jāuzsver, ka no nākamā gada tiks slēgta arī kase JNĪP administratīvajā ēkā.

Turpmāk JNĪP rēķinu apmaksu varēs veikt veikalu tīkla «Maxima» kasēs visā Latvijā, (komisijas maksa – 50 centi par vienu maksājumu), «Latvijas Pasta» nodaļās (komisijas maksa ir 2 procenti no maksājuma summas, bet ne mazāk kā 3,50 eiro; šobrīd ir iesāktas pārrunas par komisijas maksas samazināšanu JNĪP klientiem) un bankās (komisijas maksa ir atkarīga no katrā bankā noteiktā pakalpojumu cenrāža), izmantojot skaidras vai bezskaidras naudas norēķinus, savukārt internetbankā vai JNĪP informatīvajā sistēmā rēķinu var apmaksāt, izmantojot tikai bezskaidras naudas norēķinus.

Jāpiebilst, ka JNĪP norēķinu punktos bija iespējams papildināt arī Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta abonementa biļešu e-karti. Turpmāk abonementa biļeti iegādāties un papildināt varēs trīs pasta nodaļās Jelgavā – 5. pasta nodaļā tirdzniecības centrā «RAF centrs» Rīgas ielā 48, 2. pasta nodaļā Garozas ielā 22, kā arī pasta centrā «Jelgava» Katoļu ielā 2b – un Jelgavas autoostā. Tāpat Jelgavas pilsētas sabiedriskā transporta e-kartes braucienu skaitu iespējams papildināt mobilajā lietotnē «Mobilly».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti