Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Trešdiena, 2019. gada 20. FebruārisVārda dienu svin: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Savu izvēli Jelgavā jau izdarījuši 43,59 procenti vēlētāju

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien līdz pulksten 16 Jelgavā nobalsojuši 15 837 vēlētāji jeb 40,49 procenti, taču kopā ar iepriekšējās balsošanas datiem Jelgavā pie vēlētāju urnām devušies jau 43,59 procenti vēlētāju jeb 17047 cilvēku. Vēlēšanu iecirkņi būs atvērti vēl līdz pulksten 20.

Līdz šim visvairāk vēlētāju savu izvēli šodien izdarījuši iecirknī, kas atrodas Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā – 1930, kam seko iecirknis, kas atrodas kultūras namā – 1861, kā arī bērnu un jauniešu centrā «Junda»  – 1346. Vismazāk vēlētāju līdz šim bijis iecirknī, kas ierīkots Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās – 675.

Pēdējās stundās bijis viens gadījums, kad kāda kundze no Jelgavas ziņojusi Centrālajai Vēlēšanu komisijai, ka, devusies nobalsot, bet vēlāk sapratusi, ka iecirknī viņas pasē nav iespiests zīmogs. Kā skaidro Jelgavas Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Jānis Dēvics, situācija ātri noskaidrota un izrādījies, ka kundze vienkārši nav pamanījusi īsto lapaspusi, kurā zīmogs ir bijis iespiests. Kundze atvainojusies un sacījusi, ka laikam uztraukuma brīdī nav to pamanījusi. «Visādi citādi vēlēšanu diena Jelgavā norit mierīgi,» uzsver J.Dēvics.  

Foto: Ivars Veiliņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti