Meklēšanas forma

Apmācies 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZR
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Satiksmes ielā veido rotaļu laukumu

Anastasija Miteniece
Satiksmes ielā 59 starp bērnudārzu «Kamolītis» un daudzdzīvokļu mājām uz pašvaldībai piederošas zemes sākušies būvdarbi – līdz maija beigām tur paredzēts izveidot rotaļu laukumu dažāda vecuma bērniem.

Pašvaldības iestādē «Pilsētsaimniecība» skaidro, ka lēmums par rotaļu laukuma izbūvi Satiksmes ielā 59 pieņemts jau pērnā gada aprīlī – vieta izvēlēta, ņemot vērā iedzīvotāju lielo pieprasījumu, kā arī pašvaldības zemes pieejamību, – savukārt šogad projekts tiek realizēts.

Laukums tiek veidots Satiksmes ielā 59 starp daudzdzīvokļu mājām un pirmsskolas izglītības iestādi. Šajā vietā plānots veidot rotaļu zonu divās daļās – 105 kvadrātmetru platībā laukums mazākiem bērniem vecumā no viena līdz astoņiem gadiem un 155 kvadrātmetru platībā laukums lielākiem bērniem vecumā no pieciem līdz divpadsmit gadiem. Abos laukumos būs pieejamas vairākas šūpoles un dažādi rotaļu elementi, kas piemēroti jaunākiem un vecākiem bērniem. Visas uzstādāmās iekārtas atbilst EN1176 drošības standartam. Katrā no laukumiņiem tiks uzstādīts arī soliņš, atkritumu urna un informācijas stends.

Objektā jau izbūvēts apgaismojums – ierīkota jauna apgaismojuma līnija un uzstādīti trīs apgaismes balsti. Bet šobrīd notiek laukuma ierīkošanas darbi – sagatavota pamatne, vesta smilts, uzstādīti soliņi. Kad laukums būs sagatavots, tiks uzstādītas arī iekārtas.

Darbus veic SIA «JLD», būvdarbus plānots pabeigt līdz maija beigām. Darbu izmaksas ir 44 843 eiro ar PVN.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti