Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.9 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Sākusies pieteikšanā Stādu dienām

Jana Bahmane
Sākusies pieteikšanās tradicionālajām Stādu dienām, kas Jelgavas pils parkā notiks 11. un 12. maijā. Stādu audzētāji, zemnieku saimniecības, sēklu, augsnes uzlabotāju, dārza inventāra tirgotāji, amatnieki un citi interesenti savu dalību Stādu dienās var pieteikt līdz 1. aprīlim.

Jau sākusies pieteikšanās lielizmēra stādu – augļu, dekoratīvo un skuju koku, vīnogulāju – audzētājiem, dārza tehnikas, siltumnīcu, dārza mājiņu tirgotājiem. Bet no 1. marta sāksies pieteikumu reģistrācija puķu, dārzeņu un mazo dekoratīvo stādu, sēklu, augsnes uzlabotāju, mazā dārza inventāra tirgotājiem, kā arī amatniekiem un pārtikas preču tirgotājiem. «Aicinām interesentus dalībai Stādu dienās pieteikties savlaicīgi, jo šogad Jelgavas pils remontdarbu dēļ pils pagalmā būs mazāks tirdzniecības vietu skaits,» norāda Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle.

Pieteikumu reģistrācija notiks līdz 1. aprīlim vai kamēr būs brīvas tirdzniecības vietas. Pieteikties dalībai Stādu dienās un iepazīties ar pasākuma nolikumu var portālā www.festivali.jelgava.lv

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti